О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 19 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2017 года № 4470. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4091, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" №3 от 21 января 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 529 010 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 760 664 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 836 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 34 111 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 725 399 тысяч тенге;
2) затраты – 7 680 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 613 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 088 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 475 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 201 693 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 693 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 088 тысяч тенге;
погашение займов – 34 476 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 151 081 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Бухар-Жырауского района на 2017 год в размере 36 072 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы 19 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желоқсанда № 4470 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4091 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Бұқар жырау жаршысы" № 3 аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 529 010 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 760 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 836 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 34 111 мың теңге;       трансферттер түсімі бойынша – 5 725 399 мың теңге;
2) шығындар – 7 680 090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 613 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 088 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 475 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 201 693 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 693 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 088 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 476 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 151 081 мың теңге.";
2) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2017 жылға арналған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің резерві 36 072 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 7 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

12 094
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
553
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 568
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
64 016
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21 308
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 722
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 522
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 133
021
Капитальные расходы государственного органа
700
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 367
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
653 900
1
Жилищное хозяйство
114 463
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35 872
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
35 872
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 267
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 267
467
Отдел строительства района (города областного значения)
62 652
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
30 214
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32 438
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 672
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
672
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10 000
2
Коммунальное хозяйство
454 211
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 942
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
34 942
467
Отдел строительства района (города областного значения)
395 269
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
395 269
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

12 094
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
553
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 568
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
64 016
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 308
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 722
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 722
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 522
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 133
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 367
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
653 900
1
Тұрғын үй шаруашылығы
114 463
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35 872
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
35 872
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 267
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
5 267
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
62 652
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
30 214
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
32 438
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 672
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
672
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10 000
2
Коммуналдық шаруашылық
454 211
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 942
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
34 942
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
395 269
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
395 269
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі