О бюджете поселков, сельских округов района на 2018-2020 годы
Решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2018 года № 4567. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 606 880 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 659 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 589 221 тысяч тенге;
2) затраты – 606 880 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге;
6) субвенция – 113 902 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бухар - Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 839 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 386 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 464 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 70 989 тысяч тенге;
2) затраты – 84 839 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге;
6) субвенция – 66 592 тысяч тенге.

2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 21 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 4567 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 606 880 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 589 221 мың теңге;
2) шығындар – 606 880 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге;
6) субвенция – 113 902 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 464 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 70 989 мың теңге;
2) шығындар – 84 839 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге;
6) субвенция – 66 592 мың теңге.

Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Бухар - Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 4 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть в составе бюджета поселков, сельских округов района на 2018 год целевые трансферты согласно приложению 31.
12. Учесть на 2018 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из бюджета поселка, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2018 жылға арналған нысаналы трансферттер 31 қосымшаға сәйкес кент, ауылдық округтерінің бюджетi құрамында ескерілсін.
12. 2018 жылға арналған, кенттiң бюджетi қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар ескерілсін.

13. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселков, сельских округов района на 2018 год согласно приложению 32.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Жанбырбаев
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1
к решению 21 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 28 декабря 2017 года №4
Бюджет поселка Ботакара на 2018 год

13. 2018 жылға арналған кент, ауылдық округтерінің бюджетi атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бағдарламалар тізбесі 32 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Жанбырбаев
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
21 сессиясының 2017 жылғы
28 желтоқсандағы №4 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Ботақара кенті бюджеті