О признании утратившими силу некоторых решений Жанааркинского районного маслихата
Решение XVII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 17/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 октября 2017 года № 4414
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение ХХХIV сессии Жанааркинского районного маслихата от 10 сентября 2014 года № 34/225 "Об утверждении Регламента Жанааркинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 24 октября 2014 года, в газете "Жаңаарқа" от 25 октября 2014 года № 47-48 (9641-9642));
2) решение ХLI сессии Жанааркинского районного маслихата от 26 июня 2015 года № 41/284 "О внесении изменения в решение Жанааркинского районного маслихата от 10 сентября 2014 года № 34/225 "Об утверждении Регламента Жанааркинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3329, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 августа 2015 года, в газете "Жаңаарқа" от 08 августа 2015 года № 41 (9691)).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХVII сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
К. Имантусупов

Жаңаарқа аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы XVII сессиясының № 17/138 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 4414 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі ХХХІV сессиясының № 34/225 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2800 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 25 қазандағы № 47-48 (9641-9642) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған);
2) Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы ХLI сессиясының № 41/284 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 34/225 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3329 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 08 тамыздағы № 41 (9691) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХVII сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
К.Имантусупов