О признании утратившим силу решения акима Каркаралинского района
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 22 мая 2017 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июня 2017 года № 4265
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 568 "Об утверждении Правил оформления, согласования, государственной регистрации нормативных правовых актов и их отмены", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каркаралинского района от 23 января 2017 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4132, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 января 2017 года за № 9-10 (11530), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 февраля 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов

Қарқаралы ауданы әкімінің шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 4265 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 568 "Нормативтік құқықтық актілерді ресімдеу, келісу, мемлекеттік тіркеу және олардың күшін жою қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 01 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4132 болып тіркелді, 2017 жылғы 28 қаңтарда "Қарқаралы" газетінің № 9-10 (11530) санында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 7 сәуірде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов