О внесении изменений и дополнения в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 10 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2017 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 февраля 2017 года № 4153
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4089, опубликовано в газете "Нұра" от 14 января 2017 года № 2 (5499), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 января 2017 года), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 290 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 855 831 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 5 554 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6 732 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 422 743 тысячи тенге;
2) затраты – 4 328 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 940 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 245 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 305 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 61 688 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 688 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 44 245 тысяч тенге;
погашение займов – 20305 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -37 748 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2017 год согласно приложениям 8-13.";
приложения 1, 6, 8, 10, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
дополнить приложением 13 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Т. Юнгенштейн
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова
16 февраль 2017 года
Приложение 1
к решению 10 сессии
Нуринского районного маслихата
от 16 февраля 2017 года № 100
Приложение 1
к решению 9 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 88
Районный бюджет на 2017год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017– 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 88 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 ақпандағы 10 сессиясының № 100 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 ақпанда № 4153 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 88 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4089 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (5499) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 30 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 290 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 855 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер–5 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 732 мың теңге;
трансферттер түсімдері– 3 422 743 мың теңге;
2) шығындар – 4 328 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 940 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 245 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –20 305 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 61 688 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –61 688 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 44 245 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20305 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –37 748 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің ауылдық округтер мен
кенттер бойынша шығыстары 8-13 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 8, 10, 11 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес 13 қосымшамен толықтырылсын.
2.Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Юнгенштейн
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
"16" ақпан 2017 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 16 ақпандағы
10 сессиясының № 100 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
9 сессиясының № 88 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер