О внесении изменений в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 11 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 апреля 2017 года № 4218
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от , Законом Республики Казахстан от " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4089, опубликовано в газете "Нұра" от 14 января 2017 года № 2 (5499), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 256 779 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 855 831 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 5 554 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6 732 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 388 662 тысячи тенге;
2) затраты – 4 327 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 940 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 245 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 305 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 94 956 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 956 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 44 245 тысяч тенге;
погашение займов - 20 306 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -71 017 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 8, 10, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Т.Юнгенштейн
Секретарь районного маслихата Т.Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова
11 апрель 2017 года
Приложение 1
к решению 11 сессии
Нуринского районного маслихата
от 11 апреля 2017 года № 111
Приложение 1
к решению 9 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 88
Районный бюджет на 2017год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 сәуірдегі 11 сессиясының № 111 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 сәуірде № 4218 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 88 "2017 – 2019 жылдарғаарналған аудандық бюджет туралы"шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4089 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (5499) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 30 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістеренгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –4 256 779 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 855 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер–5 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 732 мың теңге;
трансферттер түсімдері– 3 388 662 мың теңге;
2) шығындар – 4 327795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 940 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –44 245 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –20 305 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 94 956мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –94 956 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 44 245 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20306мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –71 017мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 8, 10, 11 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2.Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Юнгенштейн
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
" 11 " сәуір 2017 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 сәуірдегі
11 сессиясының № 111 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
9 сессиясының № 88 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

51 417
на повышение квалификации и переподготовки учителей школ
2 000
приобретение конструкторов по сборке и программированию роботов
8 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 698
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 296
на частичное субсидирование заработной платы
6 400
на молодежную практику
6 126
на доучивание направленных на профессиональную подготовку по дорожной карте занятости 2020
3 671
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным труда профессиям
7 205
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15 549
на подключение интернет-связи для ветерианарных пунктов

51 417
мектеп мұғалімдерінің біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 000
құрастыру бойынша констукторлар және роботтардың бағдарламалауын сатып алу
8 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 698
мүгедектерді міндетті гигиеналық заттармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту
4 296
жалақыны жартылай субсидиялау
6 400
жастар практикасы
6 126
Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша мамандыққа даярлауға бағытталған оқытуды бітіру
3671
Еңбек нарығының талап етілетін мамандықтары бойынша жұмысшыларды қысқа мерзімді кәсіптік оқыту
7205
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15 549
ветеринарлық пунктерге интернет-байланысын қосуға