О внесении изменений в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XII сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 2 июня 2017 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июня 2017 года № 4273
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4089, опубликовано в газете "Нұра" от 14 января 2017 года № 2 (5499), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2017 года), следующие изменения:
приложения 1, 8, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б. Муханалиев
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017– 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы XII сессиясының № 123 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 4273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 88 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4089 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (5499) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 30 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 8, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Мұқаналиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
02 маусым 2017 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың