О внесении изменений в решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 161 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 25 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 октября 2017 года № 4378. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 161 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4074, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 5 января 2017 года № 1 (7537), Эталонном контрольном банке нормативных-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 131 782 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 864 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 385 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23 200 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 232 822 тысяч тенге;
2) затраты – 5 245 149 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 171 035 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 035 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 27 419 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 367 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Р. Экзеков
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е.Темиров

Осакаров аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 161 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы 25 сессиясының № 346 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қазанда № 4378 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Осакаров аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы 11 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 161 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 1 (7537), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 17 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 131 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 864 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 385 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 232 822 мың теңге;
2) шығындар - 5 245 149 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 668 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудың түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 171 035 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 171 035 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 419 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 367 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Р. Экзеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

742210
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
543171
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18 181
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18 181
122
Аппарат акима района (города областного значения)
147 005
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
129107
003
Капитальные расходы государственного органа
17 898
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
377985
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
308272
022
Капитальные расходы государственного органа
69 713
2
Финансовая деятельность
14713
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14713
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 513
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
13200
9
Прочие государственные услуги общего характера
184326
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43966
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43266
015
Капитальные расходы государственного органа
700
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 637
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
11 637
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23 286
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
22956
003
Капитальные расходы государственного органа
330
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
93346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
14 855
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78 491
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

742210
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
543171
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18181
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18181
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
147005
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
129107
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17898
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
377985
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
308272
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
69713
2
Қаржылық қызмет
14713
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14713
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1513
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
13200
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
184326
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43966
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласыңдағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43266
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11637
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11637
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
23286
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22956
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
330
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
93346
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14855
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78491
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12091
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

211 543
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
82 613
Бюджетные кредиты
85 087
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
85 087
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
85 087
Приложение 3
к решению 25 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "11 " октября 2017 года № 346
Приложение 5
к решению 11 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "23" декабря 2016 года № 161
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2017год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
Аппарат акима поселка Осакаровка

211543
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
82613
Бюджеттік несиелер
85 087
оның ішінде
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
85 087
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
85 087
Осакаров аудандық маслихатының
25 сессиясының 2017 жылғы
11 қазандағы № 346 шешіміне
3 – қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
11 сессиясының 2016 жылғы 23
желтоқсандағы № 161 шешіміне
5 - қосымша
2017 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты

166737
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37972
Капитальные расходы государственного органа
3050
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
25375
Освещение улиц населенных пунктов
19267
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
4000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
67073
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9000
Аппарат акима поселка Молодежный
41956
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22106
Капитальные расходы государственного органа
3050
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7800
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9000
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
29 635
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14310
Капитальные расходы государственного органа
3050
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3275
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9000
Аппарат акима Пионерского сельского округа
21 345
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14770
Капитальные расходы государственного органа
3050
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3136
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
389
Аппарат акима сельского округа Есиль
22696
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15939
Капитальные расходы государственного органа
3050
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3707
Аппарат акима сельского округа Сункар
16124
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12124
Капитальные расходы государственного органа

166737
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37972
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 050
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
25375
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
19267
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4000
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
67073
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
9000
Молодежный кенті әкімінің аппараты
41956
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22106
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7800
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
9000
Батпақ ауылдық округінің аппараты
29635
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14310
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3275
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
9000
Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты
21345
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14770
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3136
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
389
Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты
22 696
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15939
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3707
Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты
16124
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12124
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары