О внесении изменений в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение ХIII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12 июля 2017 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июля 2017 года № 4313
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "О бюджете района на 2017-2019 годы" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4086, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 14 января 2017 года № 1-2 (6076), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 01 февраля 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 330 050 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 261 016 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 383 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 415 тысяч тенге;
2) затраты – 5 641 510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67 080 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 201 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 40 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 418 540 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 418 540 тысяч тенге:
поступление займов – 78 281 тысяч тенге;
погашение займов – 11 201 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 351 460 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии З. Қазанбаева
Секретарь
районного маслихата
Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению XIII сессии
Улытауского районного
маслихата от 12 июля
2017 года № 107
Приложение 1
к решению VII сессии
Улытауского районного
маслихата от 23 декабря
2016 года № 67
Бюджет района на 2017 год
Категория
Сумма (тыс тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының № 67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі ХIII сессиясының № 107 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4313 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының № 67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4086 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қантардағы "Ұлытау өңірі" № 1-2 (6076) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 01 ақпанында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 330 050 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 261 016 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -4 383 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 415 мың теңге;
2) шығындар – 5 641 510 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67 080 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –78 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 201 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 40 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 418 540 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418 540 мың теңге:
қарыздар түсімі – 78 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 201 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 351 460 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З. Қазанбаева
Аудандық мәслихаттын
хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
XIII сессиясының 2017 жылғы
12 шілдедегі № 107 шешіміне
1 қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
VII сессиясының 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 67 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР