О признании утратившим силу решения Улытауского районного маслихата от 22 апреля 2014 года № 168 "Об утверждении Регламента Улытауского районного маслихата"
Решение XVI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2017 года № 4427
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Улытауского районного маслихата от 22 апреля 2014 года № 168 "Об утверждении Регламента Улытауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за номером 2649, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 06 июня 2014 года, в газете "Ұлытау өңірі" от 31 мая 2014 года № 22 (5942)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Мусина
Секретарь Улытауского
районного маслихата
Т. Сейтжанов

Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 168 "Ұлытау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы XVI сессиясының № 134 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 4427 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 168 "Ұлытау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2649 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 06 маусымда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, "Ұлытау өңірі" газетінде 2014 жылғы 31 мамырдағы № 22 (5942) жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Мусина
Ұлытау аудандық
мәслихаттың хатшысы Т. Сейтжанов