Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Шетскому району
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 10 мая 2017 года № 25/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2017 года № 4260
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Шет ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 25/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 мамырда № 4260 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 болып тіркелген) Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по Шетскому району организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников, согласно приложению.

1. Шет ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар ұйымдарға:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абильдина А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Жандаулетов
Приложение
к постановлению акимата Шетского района
от 10 мая 2017 года
№ 25/02
Перечень организаций,
для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
по Шетскому району
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек (без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шетский культурно-досуговый центр"

2. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары А.А. Әбілдинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Жандәулетов
Шет ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 10 мамырдағы
№ 25/02 қаулысына қосымша
Шет ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін ұйымдардың тізімі
р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде), адам
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны %)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны