О признании утратившим силу решение акима Шетского района от 05 мая 2017 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 19 сентября 2017 года № 08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 октября 2017 года № 4363
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шетского района от 05 мая 2017 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4250, опубликовано в районной газете "Шет Шұғыласы" от 11 мая 2017 года за № 19 (10640), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 мая 2017 года).
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Жандаулетов

Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 05 мамырдағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 05 шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 08 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қазанда № 4363 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 05 мамырдағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №4250 болып тіркелген, аудандық "Шет Шұғыласы" газетінің 2017 жылғы 11 мамырдағы №19 (10640) санында жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 18 мамырда жарияланған) № 05 шешімінің күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Жандәулетов