О признании утратившим силу решения ХХІ сессии Шетского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 21/181 "Об утверждении Регламента Шетского районного маслихата"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 16/126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 октября 2017 года № 4421
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение ХХІ сессии Шетского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 21/181 "Об утверждении Регламента Шетского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2645, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 29 мая 2014 года № 21 (10.486), в информационно-правовой системе "Әділет" 01 октября 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
cекретарь районного
маслихата
Б. Тулеукулов

Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі ХХІ-сессиясының "Шет аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 21/181 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 16/126 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қазанда № 4421 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 44 бабы 4 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі ХХІ-сессиясының "Шет аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 21/181 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2645 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырдағы "Шет Шұғыласы" № 21 (10.486) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 01 қазанында жарияланған), күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б. Төлеуқұлов