Об утверждении бюджетов на 2018-2020 годы сельского округа и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2017 года № 19/152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 января 2018 года № 4572. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 332903 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 23 212 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1666 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 308025 тысяч тенге;
2) затраты – 332025 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 06.12.2018 № 25/220 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 293321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49433 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 243888 тысяч тенге;
2) затраты – 293321 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге

Шет ауданының ауылдық округ және кенттерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 19/152 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 4572 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23212 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1666 мың теңге ;
трансферттердің түсімдері – 319225 мың теңге; оның ішінде;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер – 37512 мың теңге;
субвенциялар – 281713 мың теңге.
2) шығындар – 344103 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 25/220 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 - 2020 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 301321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49433 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 251888 мың теңге; оның ішінде;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер – 32271 мың теңге;
субвенциялар – 219617 мың теңге.
2) шығындар – 301321 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге

7. Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложению 16, 17 к настоящему решению.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год согласно приложению 18 к настоящему решению.
9. Установить на 2018 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 16, 17 қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
8. 2018 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 18 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіп кешенінің ауылдық жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
004
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту, оның ішінде мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру