О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/76 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 апреля 2017 года № 11/107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2017 года № 4239
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/76 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4088, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 04/492 от 27 января 2017 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 31 января 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 3240789 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 209250 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 12611 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7067 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3011861 тысяч тенге;
2) затраты - 3272827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 32038 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32038 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 32038 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в новой редакции:

Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/76 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 24 сәуірдегі XI сессиясының № 11/107 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 4239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/76 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4088 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 04/492 "Приозерский вестник" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2017 жылдың 31 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3240789 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 209250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12611 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7067 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3011861 мың теңге;
2) шығындар - 3272827 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 32038 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 32038 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32038 мың теңге.";
2) 3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2017 год в сумме 8202 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М. Абдимуталипов
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение 1
к решению ХI сессии
Приозерского городского маслихата
от 24 апреля 2017 года № 11/107
Приложение 1
к решению VIII сессии
Приозерского городского маслихата

"3. 2017 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 8202 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы М. Әбдімүтәліпов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков
Приозерск қалалық мәслихатының
2017 жылғы 24 сәуірдегі ХI
сессиясының № 11/107 шешіміне
1 қосымша
Приозерск қалалық мәслихатының