О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/76 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение ХIII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 10 июля 2017 года № 13/127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июля 2017 года № 4305
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/76 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4088, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 04/492 от 27 января 2017 года, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 января 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 3244487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 209086 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 12775 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7067 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3015559 тысяч тенге;
2) затраты - 3276525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 32038 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32038 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 32038 тысяч тенге.";

Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/76 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі ХIII сессиясының № 13/127 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 4305 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/76 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4088 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 04/492 "Приозерский вестник" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 31 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3244487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 209086 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12775 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7067 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3015559 мың теңге;
2) шығындар - 3276525 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 32038 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 32038 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32038 мың теңге.";