О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 690 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2017 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 28 февраля 2017 года № 725. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 марта 2017 года № 5747. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"2017 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 725 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 5747 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 690 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5707, опубликовано 28 января 2017 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
приложения 2, 3, 4, 5 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.

1. "2017 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5707 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 2, 3, 4, 5-қосымшалары осы қаулының 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "28" февраля 2017 года № 725
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 23 января 2017 года № 690
Перечень концессионных проектов на 2017 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций концессионных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного
планирования Кызылординской области"
1

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "28" ақпандағы № 725
қаулысына
1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690
қаулысына
2-қосымша
Конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ, оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған концессиялық жобалардың Тiзбесi
Жобаның атауы
Концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ, қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1

Строительство профессионально-технического лицея на 600 мест с общежитием на 200 мест в районе СПМК-70 города Кызылорда
3 190
2
Строительство здания Аксайского отдела полиции УВД города Кызылорда
4 785
3
Строительство сельского клуба на 150 мест в сельском округе Озгент Жанакорганского района
4 785
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "28" февраля 2017 года № 725
Приложение 3
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 23 января 2017 года № 690
Перечень услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов на 2017 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации Кызылординской области"
1
Строительство сельского клуба на 150 мест в сельском округе Озгент Жанакорганского района
22 255
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
2
Строительство здания Аксайского отдела полиции УВД города Кызылорда
22 255
Государственное учреждение "Управление образования Кызылординской области"
3
Строительство профессионально-технического лицея на 600 мест с общежитием на 200 мест в районе СПМК-70 города Кызылорда
9 970
Приложение 3
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "28" февраля 2017 года № 725
Приложение 4
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 23 января 2017 года № 690
Перечень услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2017 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области"
1
Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорда
58 327
Государственное учреждение "Управление здравоохранения
Кызылординской области"
2
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в поселке Тасбугет города Кызылорда
22 255
3
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Бекбауыл Аральского района
11 128
4
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Акжарма Сырдарьинского района
11 128
5
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Уркендеу Казалинского района
11 128
6
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Жолек Шиелийского района
11 128
Государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта Кызылординской области"
7
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Тасбугет города Кызылорда
11 128
8
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в сельском округе Акай Кармакшинского района
11 128
9
Аренда физкультурно-оздоровительного комплекса в микрорайоне "Мерей" города Кызылорда

Қызылорда қаласының СПМК-70 ауданындағы 200 орындық жатақханасы бар 600 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей құрылысы
3 190
2
Қызылорда қаласы
ІІБ-ның Ақсай полиция бөлімі ғимаратының құрылысы
4 785
3
Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округінде 150 орындық ауылдық клубтың құрылысы
4 785
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "28" ақпандағы № 725
қаулысына
2-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690
қаулысына
3-қосымша
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі
Жобаның атауы
Концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтерді қаржыландыру сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округінде 150 орындық ауылдық клубтың құрылысы
22 255
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
2
Қызылорда қаласының ІІБ-ның Ақсай полиция бөлімі ғимаратының құрылысы
22 255
"Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
3
Қызылорда қаласы СПМК-70 ауданындағы 200 орындық жатақханасы бар 600 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей құрылысы
9 970
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "28" ақпандағы № 725
қаулысына
3-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690
қаулысына
4-қосымша
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтерді
қаржыландыру сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалының құрылысы
58 327
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде 250 қабылдауға арналған емхананың құрылысы
22 255
3
Арал ауданы Бекбауыл ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
11 128
4
Сырдария ауданы Ақжарма ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
11 128
5
Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
11 128
6
Шиелі ауданы Жөлек ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
11 128
"Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі
7
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
11 128
8
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
11 128
9
Қызылорда қаласы "Мерей" мөлтек ауданында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға беру

6 199
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
10
Освещение улиц города Кызылорда
15 897
Приложение 4
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "28" февраля 2017 года № 725
Приложение 5
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 23 января 2017 года № 690
Перечень проектов государственно-частного партнерства на 2017 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного
планирования Кызылординской области"
1
Сервисное обслуживание физкультурно-оздоровительного комплекса "Тарлан" в городе Кызылорда
1 595
2
Открытие поликлиники на 400 посещений в смену по улице Жанкожа батыр в городе Кызылорда
1 595
3
Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорда
3 190
4
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в поселке Тасбугет города Кызылорда
1 595
5
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Бекбауыл Аральского района
1 595
6
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Акжарма Сырдарьинского района
1 595
7
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Уркендеу Казалинского района
1 595
8
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Жолек Шиелийского района
1 595
9
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Тасбугет города Кызылорда
1 595
10
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в сельском округе Акай Кармакшинского района
1 595
11
Передача в аренду физкультурно-оздоровительного комплекса в микрорайоне "Мерей" города Кызылорда
3 190
12
Освещение улиц города Кызылорда
1595

6199
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Қызылорда қаласы көшелерін жарықтандыру
15 897
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "28" ақпандағы № 725
қаулысына
4-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690
қаулысына
5-қосымша
Конкурстық құжаттамаларын әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ, оларға қажеттi сараптамалар жүргiзу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының Тiзбесi
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ, қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласында "Тарлан" дене шынықтыру-сауықтыру кешеніне сервистік қызмет көрсету
1 595
2
Қызылорда қаласы Жанқожа батыр көшесінде ауысымына 400 қабылдауға арналған емхананы ашу
1 595
3
Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалының құрылысы
3 190
4
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде 250 қабылдауға арналған емхананың құрылысы
1 595
5
Арал ауданы Бекбауыл ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
1 595
6
Сырдария ауданы Ақжарма ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
1 595
7
Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
1 595
8
Шиелі ауданы Жөлек ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
1 595
9
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
1 595
10
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
1 595
11
Қызылорда қаласы "Мерей" мөлтек ауданында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға беру
3 190
12
Қызылорда қаласы көшелерін жарықтандыру
1 595