Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства
Постановление акимата Кызылординской области от 9 августа 2017 года № 852. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 сентября 2017 года № 5954. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 06.02.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
2) регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
3) регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
4) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020".
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года № 98 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5106, опубликовано 22 августа 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести");
2) постановление акимата Кызылординской области от 30 июня 2016 года № 513 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года №98 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5575, опубликовано 20 августа 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Ким Е.Г.

Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 852 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте № 5954 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 06.02.2020 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 98 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5106 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 22 тамызда жарияланған);
2) "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 98 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 513 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5575 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 20 тамызда жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Е.Г. Кимге жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "09" августа 2017 года № 852
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя, отделы предпринимательства, промышленности и туризма районов и города областного значения (далее - отдел).
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – мотивированный отказ), утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11181) (далее – стандарт).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) (далее – его представитель) услугодателю либо в отдел заявления-анкеты на участие по форме согласно приложению к стандарту.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю либо в отдел документы согласно пункту 9 стандарта;

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "09" тамыздағы
№ 852 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі, аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімдері (бұдан әрі - бөлім) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi - Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі - үзінді көшірме) не "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап (бұдан әрі – дәлелді бас тарту).
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге стандарттың қосымшасына сәйкес нысан бойынша қатысуға арналған өтініш-сауалнама ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;

2) сотрудник канцелярии отдела проверяет полноту документов, регистрирует и обеспечивает их доставку услугодателю (в течение двух рабочих дней), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/отдела с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более двадцати минут);

2) бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың толықтығын тексереді, тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (екі жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, көрсетілетін қызметті берушінің/бөлімнің кеңсесінде құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады (жиырма минуттан аспайды);

3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
4) исполнитель услугодателя рассматривает документы и предоставляет проект на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – РКС) (в течение десяти рабочих дней) либо выдает услугополучателю либо его представителю мотивированный отказ (в течение трех рабочих дней);

3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және жобаны Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) қарауына ұсынады (он жұмыс күні ішінде) немесе көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тарту береді (үш жұмыс күні ішінде);

5) РКС рассматривает документы и направляет протокол заседания РКС услугодателю (в течение трех рабочих дней);
6) исполнитель услугодателя на основании протокола заседания РКС подготавливает и предоставляет выписку руководителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
7) руководитель услугодателя подписывает и направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя (не более двадцати минут);
8) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю либо направляет в отдел (в течение одного рабочего дня);

5) ӨҮК құжаттарды қарайды және ӨҮК отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы ӨҮК отырысының хаттамасы негізінде үзінді көшірме дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (бір жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үзінді көшірмеге қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (жиырма минуттан аспайды);
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді немесе бөлімге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);

9) сотрудник канцелярии отдела регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (в течение одного рабочего дня).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

9) бөлімнің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (бір жұмыс күні ішінде).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и РКС в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и РКС, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя либо отдела;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя;
4) РКС.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен ӨҮК өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен ӨҮК тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің немесе бөлімнің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
4) ӨҮК.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии отдела либо услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
РКС
Исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
Сотрудник канцелярии отдела
3
Наименование процедур (действий) и их описание
сотрудник канцелярии отдела проверяет полноту документов и регистрирует, сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы
рассматривает документы
рассматривает документы
рассматривает документы
на основании протокола заседания РКС подготавливает выписку
подписывает выписку
регистрирует выписку
регистрирует выписку
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
сотрудник канцелярии отдела обеспечивает доставку документов услугодателю, сотрудник канцелярии услугодателя предоставляет документы руководителю услугодателя
направляет исполнителю услугодателя
предоставляет проект на рассмотрение РКС либо выдает услугополучателю либо его представителю мотивированный отказ
направляет протокол заседания РКС услугодателю
предоставляет руководителю услугодателя
направляет сотруднику канцелярии услугодателя
выдает услугополучателю либо его представителю либо направляет в отдел
выдает услугополучателю либо его представителю
5
Срок исполнения

9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша
сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Бөлімнің немесе көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
ӨҮК
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Бөлімнің кеңсе қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың толықтығын тексереді және тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді
құжаттарды
қарайды
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды
ӨҮК отырысының хаттамасы негізінде үзінді көшірме дайындайды
үзінді көшірмеге
қол қояды
үзінді көшірмені тіркейді
үзінді көшірмені тіркейді
4
Келесі рәсімді
(іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім
(іс-қимыл) нәтижесі
бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің
басшысына ұсынады
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
жобаны
ӨҮК-нің қарауына ұсынады немесе көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тарту береді
ӨҮК отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
көрсетілетін қызметті берушінің
басшысына ұсынады
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды
көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді немесе бөлімге жолдайды
көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді
5
Орындалу мерзімі

в течение 2 рабочих дней/не более 20 минут
в течение
1 рабочего дня
в течение 10 рабочих дней/
в течение 3 рабочих дней
в течение
3 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
не более
20 минут
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
Приложение 2
"Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения:
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "09" августа 2017 года № 852
Регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя, отделы предпринимательства, промышленности и туризма районов и города областного значения (далее - отдел).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – мотивированный отказ), утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года №352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11181) (далее – стандарт).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

2 жұмыс күні ішінде/20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
10 жұмыс күні ішінде/3 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
"Бизнестің жол картасы – 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша
сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
"Бизнестің жол картасы – 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша
сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілемелер:
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "09" тамыздағы
№ 852 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі, аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімдері (бұдан әрі - бөлім) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi - Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысы хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі - үзінді көшірме) не "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап (бұдан әрі – дәлелді бас тарту).
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы

5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем услугодателю либо в отдел либо заявления на участие по форме согласно приложению 2 к стандарту.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель предоставляет услугодателю либо в отдел документы согласно пункту
9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии отдела проверяет полноту документов, регистрирует и обеспечивает их доставку услугодателю (в течение одного рабочего дня), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/отдела, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более одного часа;
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя
(в течение одного рабочего дня);

5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қатысуға арналған өтініш ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге стандарттың
9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың толықтығын тексереді, тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (бір жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, көрсетілетін қызметті берушінің/бөлімнің кеңсесінде құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады (бір сағаттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);

4) исполнитель услугодателя рассматривает документы и в случае наличия замечаний к представленным документам и необходимости представления дополнительной информации, направляет услугополучателю запрос для устранения выявленных замечаний (далее - запрос для устранения) (в течение 3 рабочих дней).
При предоставлении документов, соответствующих требованиям, исполнитель услугодателя предоставляет проект на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – РКС) либо выдает услугополучателю мотивированный отказ (в течение трех рабочих дней);

4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және ұсынылған құжаттарға қатысты ескертулер және қосымша ақпарат беру қажет болған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға анықталған ескертулерді жою үшін сұрату жолдайды (бұдан әрі - жою үшін сұрату) (үш жұмыс күні ішінде).
Талаптарға сәйкес келетін құжаттар ұсынылған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы жобаны Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) қарауына ұсынады немесе көрсетілетін қызметті алушыға дәлелді бас тарту береді (үш жұмыс күні ішінде);

5) РКС рассматривает документы и направляет протокол заседания РКС услугодателю (в течение трех рабочих дней);
6) исполнитель услугодателя на основании протокола заседания РКС подготавливает и предоставляет выписку руководителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
7) руководитель услугодателя подписывает и направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя (в течение одного рабочего дня);

5) ӨҮК құжаттарды қарайды және ӨҮК отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы ӨҮК отырысы хаттамасының негізінде үзінді көшірме дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (бір жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үзінді көшірмеге қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);

8) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает выписку услугополучателю или направляет в отдел (не более одного часа);
9) сотрудник канцелярии отдела регистрирует и выдает выписку услугополучателю (не более одного часа).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді немесе бөлімге жолдайды (бір сағаттан аспайды);
9) бөлімнің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді (бір сағаттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.

в течение 1 рабочего дня/не более 1 часа/в течение 3 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
в течение 3 рабочих дней
в течение
3 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
в течение
1 рабочего дня
не более 1 часа
не более 1 часа
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения:
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "09" августа 2017 года № 852
Регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя, отделы предпринимательства, промышленности и туризма районов и города областного значения (далее - отдел).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – договор о предоставлении гранта либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – мотивированный отказ), утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года №352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11181) (далее – стандарт).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

1 жұмыс күні ішінде/1 сағаттан аспайды/3 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 сағаттан аспайды
1 сағаттан аспайды
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік
субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2 - қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік
субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3 - қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілемелер:
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "09" тамыздағы
№ 852 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі, аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімдері (бұдан әрі - бөлім) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi – грант беру туралы шарт не "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап (бұдан әрі – дәлелді бас тарту).
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы

5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) (далее – его представитель) услугодателю либо в отдел заявки на участие в конкурсном отборе по предоставлению грантов по форме согласно приложению к стандарту государственной услуги.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю либо в отдел документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии отдела проверяет полноту документов, регистрирует и обеспечивает их доставку услугодателю (в течение двух рабочих дней), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/отдела с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более двадцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя
(в течение одного рабочего дня);
4) исполнитель услугодателя рассматривает документы и предоставляет проект на рассмотрение конкурсной комиссии (далее – комиссия) (в течение десяти рабочих дней) либо выдает услугополучателю либо его представителю мотивированный отказ (в течение двух рабочих дней);
5) комиссия рассматривает документы и направляет протокол заседания комиссии услугодателю
(в течение десяти рабочих дней);
6) на основании протокола заседания комиссии исполнитель услугодателя предоставляет документы на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – РКС) (в течение одного рабочего дня);
7) РКС рассматривает документы и направляет протокол заседания РКС услугодателю (в течение семи рабочих дней);
8) исполнитель услугодателя на основании протокола заседания РКС подготавливает и предоставляет руководителю услугодателя выписку из протокола (далее – выписка) (в течение трех рабочих дней);
9) руководитель услугодателя подписывает и направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя (в течение одного рабочего дня);
10) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю либо направляет в отдел (не более двадцати минут);

5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге стандарттың қосымшасына сәйкес нысан бойынша гранттар беру бойынша конкурстық іріктеуге қатысуға өтінім ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың толықтығын тексереді, тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (екі жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, көрсетілетін қызметті берушінің/бөлімнің кеңсесінде құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады (жиырма минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және жобаны конкурстық комиссияның (бұдан әрі – комиссия) қарауына ұсынады (он жұмыс күні ішінде) немесе көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тарту береді (екі жұмыс күні ішінде);
5) комиссия құжаттарды қарайды және комиссия отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (он жұмыс күні ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы комиссия отырысының хаттамасы негізінде құжаттарды Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына ұсынады (бір жұмыс күні ішінде);
7) ӨҮК-і құжаттарды қарайды және ӨҮК-і отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (жеті жұмыс күні ішінде);
8) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы ӨҮК-і отырысының хаттамасы негізінде хаттамадан үзінді көшірме дайындайды (бұдан әрі – үзінді көшірме) және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (үш жұмыс күні ішінде);
9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үзінді көшірмеге қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
10) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді немесе бөлімге жолдайды (жиырма минуттан аспайды);

11) сотрудник канцелярии отдела регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут);
12) в случае вынесения положительного решения РКС услугодатель обеспечивает заключение трехстороннего договора о предоставлении гранта между Кызылординским филиалом акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – КФ АО "ФРП "Даму"), услугодателем и услугополучателем (далее – договор о предоставлении гранта) (в течение десяти рабочих дней).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

11) бөлімнің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды);
12) ӨҮК-і оң шешім шығарған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының Қызылорда филиалымен (бұдан әрі - "Даму" КДҚ" АҚ ҚФ), көрсетілетін қызметті беруші және көрсетілетін қызметті алушы арасында грант беру жөнінде үш жақты шарттың (бұдан әрі - грант беру жөніндегі шарт) жасалуын қамтамасыз етеді (он жұмыс күні ішінде).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.

9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии отдела либо услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Комиссия
Исполнитель услугодателя
РКС
3
Номер процедур (действий) и их описание
сотрудник канцелярии отдела проверяет полноту документов и регистрирует, сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы
рассматривает документы
рассматривает документы
рассматривает документы
на основании протокола заседания предоставляет документы на рассмотрение РКС
рассматривает документы
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
сотрудник канцелярии отдела обеспечивает доставку документов услугодателю, сотрудник канцелярии услугодателя
предоставляет документы руководителю услугодателя
направляет исполнителю услугодателя
предоставляет проект на рассмотрение комиссии либо выдает услугополучателю либо его представителю мотивированный отказ
направляет протокол заседания
комиссии
услугодателю
направляет протокол заседания РКС услугодателю
5
Срок исполнения

9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1- қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Бөлімнің немесе көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін
қызметті
берушінің
басшысы
Көрсетілетін
қызметті
берушінің орындаушысы
Комиссия
Көрсетілетін
қызметті
берушінің орындаушысы
ӨҮК
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың толықтығын тексереді және тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді
құжаттарды
қарайды
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды
комиссия отырысының хаттамасы
негізінде
құжаттарды
ӨҮК-нің
қарауына
ұсынады
құжаттарды қарайды
4
Келесі рәсімді
(іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз
болатын мемлекеттік қызметті көрсету
бойынша рәсім
(іс-қимыл) нәтижесі
бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады
көрсетілетін
қызметті
берушінің орындаушысына
жолдайды
жобаны комиссияның
қарауына
ұсынады немесе көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тарту береді
комиссия отырысының хаттамасын көрсетілетін
қызметті
берушіге
жолдайды
ӨҮК отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
5
Орындалу мерзімі

3. Результат оказания государственной услуги – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – мотивированный отказ), утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года №352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11181) (далее – стандарт).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) (далее – его представитель) услугодателю либо в отдел заявки на участие в произвольной форме.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю либо в отдел документы согласно пункту 9 стандарта;

3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi - Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі - үзінді көшірме) не "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап (бұдан әрі – дәлелді бас тарту).
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге еркін нысанда қатысуға өтінім ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс – қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге немесе бөлімге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;

2) сотрудник канцелярии отдела проверяет полноту документов, регистрирует и обеспечивает их доставку услугодателю (в течение одного рабочего дня), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/отдела с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более двадцати минут);

2) бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттардың толықтығын тексереді, тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (бір жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, көрсетілетін қызметті беруші/бөлімнің кеңсесінде құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады (жиырма минуттан аспайды);

3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
4) исполнитель услугодателя рассматривает документы и предоставляет проект на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – РКС) (в течение семи рабочих дней) либо выдает услугополучателю либо его представителю мотивированный отказ (в течение трех рабочих дней);
5) РКС рассматривает документы и направляет протокол заседания РКС услугодателю (в течение трех рабочих дней);

3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және жобаны Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) қарауына ұсынады (жеті жұмыс күні ішінде) немесе көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тарту береді (үш жұмыс күні ішінде);
5) ӨҮК құжаттарды қарайды және ӨҮК отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);

6) исполнитель услугодателя на основании протокола заседания РКС подготавливает и предоставляет выписку руководителю услугодателя (в течение двух рабочих дней);
7) руководитель услугодателя подписывает и направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя (не более двадцати минут);
8) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут) либо направляет в отдел (в течение одного рабочего дня);

6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы ӨҮК отырысының хаттамасы негізінде үзінді көшірме дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (екі жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үзінді көшірмеге қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (жиырма минуттан аспайды);
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды) немесе бөлімге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);

9) сотрудник канцелярии отдела регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

9) бөлімнің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.