О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 49-9/1 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 мая 2017 года № 83-13/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 мая 2017 года № 5846. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2016 года № 49-9/1 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5680, опубликовано 28 декабря 2016 года в газетах "Халық ақпарат", "Ел тілегі" и 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 33 921 061,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 075 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 79 470 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 421 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 345 386,6 тысяч тенге";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 37 452 252,2 тысяч тенге".
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -3 658 639 тысяч тенге";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 658 639 тысяч тенге;
поступление займов – 3 444 114,5 тысяч тенге;
погашение займов – 555 958 тысяч тенге";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 243 904,8 тысяч тенге".
приложения 1, 4, указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной Секретарь Кызылординского
ХІІІ сессии Кызылординского городского маслихата
городского маслихата
Т. МАКАШОВ Р. БУХАНОВА
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихатa
от 22 мая 2017 года № 83-13/1
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихатa
от 14 декабря 2016 года № 49-9/1
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 49-9/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 83-13/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 5846 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 49-9/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5680 тіркелген, 2016 жылдың 28 желтоқсанында "Халық ақпарат", "Ел тілегі" газеттерінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 33 921 061,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 075 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 470 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 421 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 345 386,6 мың теңге";
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 37 452 252,2 мың теңге";
аталған шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 658 639 мың теңге";
аталған шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 658 639 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 444 114,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 555 958 мың теңге".
аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 243 904,8 мың теңге сомасында бекітілсін".
аталған шешімнің 1, 4- қосымшалары осы шешімнің 1-2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
ХІІІ сессиясының төрағасы
Т. МАҚАШОВ Р. БОХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 мамырдағы
№ 83-13/1 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2016 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 49-9/1 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

79 470,0
01
Доходы от государственной собственности
46 054,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 098,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 098,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
34 429,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
8 746,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
25 683,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
10 527,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 180,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
9 347,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
167,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
167,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
167,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
59,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
59,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
59,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
11 274,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11 274,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

79 470,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
46 054,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1 098,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1 098,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
34 429,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер
8 746,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
25 683,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
10 527,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 180,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
9 347,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
167,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
167,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
167,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
59,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
59,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
59,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11 274,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
11 274,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар