О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 17 мая 2017 года №7696 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 8 августа 2017 года № 8479. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 августа 2017 года № 5940. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 11541/2

"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы №7696 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 8479 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 тамызда № 5940 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/2 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23.07.2018 № 11541/2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 17 мая 2017 года № 7696 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5855, опубликованное 09 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 23.07.2018 № 11541/2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 7696 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5855 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 09 маусымда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін: