Об утверждении схемы пастбищеоборотов по городу Кызылорда на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 27 октября 2017 года № 9399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 ноября 2017 года № 6021. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 декабря 2021 года № 1579
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 09.12.2021 № 1579 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О Пастбищах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по городу Кызылорда на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Кызылординский городской отдел сельского хозяйства" акимата города Кызылорда принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению акимата города Кызылорды от 27 октября 2017 года № 9399
Схема пастбищеоборотов по городу Кызылорда на основании геоботанического обследования пастбищ

Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қызылорда қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 9399 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 6021 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 1579 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 09.12.2021 № 1579 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қызылорда қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 9399 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қызылорда қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасы