О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 62 "Об утверждении правил управления безхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 мая 2017 года № 5832
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 62 "Об утверждении правил управления безхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5708 и опубликовано в газете "Толқын" № 12 от 14 февраля 2016 года)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь Аральского
четырнадцатой сессии Аральского районного маслихата
районного маслихата
С. Жанназарова Д. Мадинов

"Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Арал аудандық маслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №62 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 84 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 мамырда № 5832 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5708 болып тіркелген және 2017 жылғы 14 ақпандағы Арал аудандық "Толқын" газетінің № 12 санында жарияланған) № 62 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық Арал аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
он төртінші сессиясының төрағасы
С. Жанназарова Д. Мадинов