О признании утратившим силу решения акима Казалинского района от 26 марта 2017 года №2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 25 апреля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2017 года № 5829
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Казалинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Казалинского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 26 марта 2017 года № 2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5769, опубликован 29 марта 2017 года в газете "Тұран - Қазалы" и 29 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района А. Каржаубаев

"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 наурыздағы №2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 5829 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 наурыздағы № 2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 болып тіркелген, 2017 жылы 29 наурызда "Тұран - Қазалы" газетінде және 2017 жылы 29 наурызда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы А. Қаржаубаев