О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 марта 2017 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 марта 2017 года № 5764. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5686, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 10 января 2017 года) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 9 903 031 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 915 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 893 865 тысяч тенге;
2) затраты – 9 947 994,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134 782,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 187 800,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 018 тысяч тенге;";
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 197 864,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197 864,7 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 10) нового содержания:
"10) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства – 33 728 тысяч тенге.";
пункт 4-1 дополнить подпунктами 7), 8) нового содержания:
"7) на софинансирование проекта "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в населенном пункте Акай Кармакшинского района" – 15 883 тысяч тенге;
8) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство 50 квартирных 5-ти жилых домов в городе Байконыр" – 38 747 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 нового содержания:
"6-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2016 году в областной бюджет в сумме 911,9 тысяч тенге.

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 52 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 66 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 5764 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 52 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5686 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2017 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 903 031 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 915 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 893 865 мың теңге;
2) шығындар – 9 947 994,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 134 782,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 187 800,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 018 мың теңге;";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -197 864,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197 864,7 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға – 33 728 мың теңге.";
4-1 тармақ жаңа мазмұндағы 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) "Қармақшы ауданы Ақай елді мекенінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру" жобасын қоса қаржыландыруға – 15 883 мың теңге;
8) "Байқоңыр қаласында 50 пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы" жобасына жоба-сметалық құжаттама әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуімен бірге – 38 747 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2016 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 911,9 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.

6-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из Национального фонда Республики Казахстан в 2016 году в областной бюджет в сумме 405,9 тысяч тенге.
6-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2016 году в областной бюджет в сумме 5 381,7 тысяч тенге.
6-4. Предусмотреть возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2016 году в областной бюджет в сумме 4 674,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 9 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
9-сессии Кармакшинского
районного маслихата Ә.Бекбергенова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "03" марта 2017 года №66
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "23" декабря 2016 года №52
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

6-2. 2016 жылы Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 405,9 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
6-3. 2016 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 5 381,7 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
6-4. 2016 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған 4674,1 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен
тыс 9-сессия төрағасы Ә. Бекбергенова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2017 жылғы "03" наурыздағы
№66 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№52 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

302870
022
Капитальные расходы государственного органа
7330
452
Отдел финансов района (города областного значения)
24571
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21985
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1413
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
308
018
Капитальные расходы государственного органа
865
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
24872
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
24872
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22008
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21183
013
Капитальные расходы государственного органа
825
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19860
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70459
02
Оборона
6174
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6174
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5714
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4023
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4023
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4023
04
Образование
6888897
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1049720
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
700191
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
9179
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

302870
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7330
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
24571
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21985
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1413
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
308
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
865
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
24872
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24872
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22008
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21183
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
825
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19860
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19860
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
70459
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70459
02
Қорғаныс
6174
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6174
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5714
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4023
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4023
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4023
04
Бiлiм беру
6888897
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1049720
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
700191
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9179
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға