Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 мая 2017 года № 5848. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19 ноября 2019 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19.11.2019 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) согласно приложению 1.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района по перечню согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Ж.Суйеубаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Кармакшинского районного отдела
жилищно- коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог"
______________ Т.Катарбаев
"28" апреля 2017 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Кармакшинского
района №474 от "28" апреля 2017 года
Размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)
Адрес
Размеры платы за
один квадратный
метр в месяц (тенге)
1

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 474 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 5848 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 22 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 19.11.2019 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерді (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес тізбе бойынша аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ж.Сүйеубаевқа жүктелсін.
4. Қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қармақшы аудандық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Т.Қатарбаев
"28" сәуір 2017 жыл
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "28" сәуір
№ 474 қаулысына 1-қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері
Мекенжай
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшерлері
(теңге)
1

поселок Жосалы, улица Хамза Жомартова дом №6, квартира №2
18,75
18
поселок Жосалы, улица Хамза Жомартова дом №7, квартира №6
47,24
Приложение № 2 к постановлению
акимата Кармакшинского района
№ 474 от "28" апреля 2017 года
1. Постановление акимата Кармакшинского района от 17сентября 2014 года № 516 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4770 от 18 июля 2016 года, опубликовано от 3 сентябрья 2016 года в газете "Кармакшы таны".

Жосалы кенті, Хамза Жомартов көшесі №6 үй, №2 пәтер
18,75
18
Жосалы кенті, Хамза Жомартов көшесі №7 үй, №6 пәтер
47,24
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "28" сәуір
№ 474 қаулысына № 2 қосымша
Аудан әкімдігінің кейбір күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 516 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4770 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Қармақшы таңы" газетінде 2014 жылғы 5 қарашада жарияланған).

2. Постановление акимата Кармакшинского района от 11 июня 2015 года № 737 "О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района от 17 сентября 2014 года № 516 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного фонда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5058 от 16 июня 2015 года, опубликовано от 5 ноябрья 2014 года в газете "Кармакшы таны";
3. Постановление акимата Кармакшинского района от 29 июля 2016 года № 303 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5584 от 18 июля 2016 года, опубликовано от 3 сентябрья 2016 года в газете "Кармакшы таны".

2. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 737 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қыркүйегіндегі № 516 қаулысына өзгерістер енгізу туралы қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5058 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Қармақшы таңы" газетінде 2014 жылғы 8 тамызда жарияланған).
3. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 303 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5584 болып тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінде 2016 жылғы 3 қыркүйекте және 2016 жылғы 5 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).