О признании утратившим силу решения Кармакшинского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 8 ноября 2016 года №50
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2017 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 июня 2017 года № 5889
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Кармакшинского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 8 ноября 2016 года № 50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5675, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 27 декабря 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной Секретарь Кармакшинского
12-сессии Кармакшинского районного маслихата
районного маслихата
____________ А. Каржаубаев ___________ М. Наятулы

Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қарашадағы "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" №50 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы № 101 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 маусымда № 5889 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қарашадағы "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 50 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5675 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2016 жылғы 27 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
12-сессиясының төрағасы _________ М. Наятұлы
_________ А.Қаржаубаев