О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 20 сентября 2017 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 октября 2017 года № 5978. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5686, опубликовано в районной газете "Қармақшы таңы" от 10 января 2017 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 9 936 807,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 915 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 927 641,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9 987 429,8 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 4 изложить в новой редакции:
"4) на оказание социальной помощи для обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 31 018 тысяч тенге;";
подпункт 9) пункта 4 изложить в новой редакции:
"9) на подготовку документации объектов водного хозяйства – 70 242 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 3), 4) пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"1) на строительство линии подводки водопровода к границам участков потребителей в населенном пункте Алдашбай-Ахун Кармакшинского района – 37 610 тысяч тенге;
2) на строительство линии подводки водопровода к границам участков потребителей в населенном пункте Куандария Кармакшинского района – 33 996 тысяч тенге;

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 110 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қазанда № 5978 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 52 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5686 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2017 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 936 807,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 915 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 927 641,2 мың теңге;
2) шығындар – 9 987 429,8 мың теңге;";
4-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 31 018 мың теңге;";
4-тармақтың 9) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"9) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруды дайындауға – 70 242 мың теңге;";
4-1 тармақтың 1), 2), 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Қармақшы ауданы Алдашбай Ахун елді мекеніндегі су құбыры желілерін тұтынушылар участкесінің аймағына жеткізу құрылысына – 37 610 мың теңге;
2) Қармақшы ауданы Қуандария елді мекеніндегі су құбыры желілерін тұтынушылар участкесінің аймағына жеткізу құрылысына – 33 996 мың теңге;

3) на строительство линии подводки водопровода к границам участков потребителей в населенном пункте Кармакшы Кармакшинского района – 39 196 тысяч тенге;
4) на строительство линии подводки водопровода к границам участков потребителей в населенном пункте Комекбаев Кармакшинского района – 42 029 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 9 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 14-сессии
Кармакшинского районного маслихата
М.Есщанов
Секретарь Кармакшинского районного маслихата М.Наятулы

3) Қармақшы ауданы Кармақшы елді мекеніндегі су құбыры желілерін тұтынушылар участкесінің аймағына жеткізу құрылысына – 39 196 мың теңге;
4) Қармақшы ауданы Көмекбаев елді мекеніндегі су құбыры желілерін тұтынушылар участкесінің аймағына жеткізу құрылысына – 42 029 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 4, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 14-сессиясының төрағасы
М.Есщанов
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: М.Наятұлы

145304
003
Капитальные расходы государственного органа
7231
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
323340
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
316474
022
Капитальные расходы государственного органа
6866
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23158
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21985
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
308
018
Капитальные расходы государственного органа
865
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
25407
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
25407
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21397
013
Капитальные расходы государственного органа
825
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48396
040
Развитие объектов государственных органов
48396
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19860
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70459
02
Оборона
6174
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6174
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5714
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4023
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4023
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4023
04
Образование
6884836

145304
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7231
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
323340
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
316474
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6866
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23158
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21985
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
308
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
865
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25407
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25407
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22222
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21397
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
825
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48396
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
48396
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19860
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19860
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
70459
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70459
02
Қорғаныс
6174
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6174
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5714
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4023
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4023
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4023
04
Бiлiм беру
6884836