О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 ноября 2017 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 декабря 2017 года № 6055. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5686, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 10 января 2017 года) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 10 030 038 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 903 470 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 883,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 030 167,3 тысяч тенге;
2) затраты – 10 080 660,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 4), 5), 6), 8), 10) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) на образование – 51 791,5 тысяч тенге, в том числе на обеспечение кабинетами "Робототехники" – 12 565,1 тысяч тенге, на обеспечение предметных кабинетов физики общеобразовательных школ – 16 388 тысяч тенге, на приобретение компьютеров общеобразовательных школ – 14 126,4
тысяч тенге, на обеспечение школьными партами общеобразовательных школ – 8 712 тысяч тенге;";
"4) на оказание социальной помощи для обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 26 388 тысяч тенге;
5) на оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей стадии лечения – 13 576 тысяч тенге;
6) на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию – 810,5 тысяч тенге;";
"8) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы – 2 516 тысяч тенге, в том числе на софинансирование размещения государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси" – 2 208 тысяч тенге, на софинансирование установки дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 61 тысяч тенге, на софинансирование обустройства пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 247 тысяч тенге;";

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №52 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 122 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 6055 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 52 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5686 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2017 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10 030 038 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 903 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 883,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 030 167,3 мың теңге;
2) шығындар – 10 080 660,6 мың теңге;";
4-тармақтың 1), 4), 5), 6), 8), 10) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге – 51 791,5 мың теңге, оның ішінде "Робототехника" кабинеттерімен қамтамасыз етуге – 12 565,1 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерді физика пәндік кабинеттерімен қамтамасыз етуге – 16 388 мың
теңге, жалпы білім беретін мектептерге компьютерлер сатып алуға – 14 126,4 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерді мектеп парталарымен қамтамасыз етуге – 8 712 мың теңге;";
"4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 26 388 мың теңге;
5) туберкулез ауруының сүйемелдеу сатысында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге – 13 576 мың теңге;
6) гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гемотологиялық аурулармен диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 810,5 мың теңге;";
"8) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 2 516 мың теңге, оның ішінде "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру үшін қоса қаржыландыруға – 2 208 мың теңге, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату үшін қоса қаржыландыруға – 61 мың теңге, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғыларымен жарақтау үшін қоса қаржыландыруға – 247 мың теңге;";

"10) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства – 49 270 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 11), 12) нового содержания:
"11) на содержание вновь вводимых объектов образования – 21 387 тысяч тенге;
12) на дополнительные коммунальные расходы объектов образования в городе Байконыр – 49 864 тысяч тенге.";
подпункт 7) пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"7) на софинансирование проекта "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в населенном пункте Акай Кармакшинского района" – 14 248,1 тысяч тенге;";
пункт 4-1 дополнить подпунктом 10) нового содержания:
"10) на строительство 50 квартирных 5-ти жилых домов в городе Байконыр Кармакшинского района – 25 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-5 нового содержания:
"6-5. В связи с централизацией услуг связи по видео конференц совещаний предусмотреть возврат в областной бюджет 722,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть на выплату вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 69 тысяч тенге.";

"10) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға – 49 270 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) жаңадан іске қосылған білім беру нысандарын ұстауға – 21 387 мың теңге;
12) Байқоңыр қаласындағы білім беру нысандарына қосымша коммуналдық шығындарына – 49 864 мың теңге.";
4-1 тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) "Қармақшы ауданы Ақай елді мекенінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру" жобасын қоса қаржыландыруға – 14 248,1 мың теңге;";
4-1 тармақ жаңа мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Қармақшы ауданы Байқоңыр қаласында салынатын 50 пәтерлі 5 тұрғын үйдің құрылысына – 25 000 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 6-5 тармақпен толықтырылсын:
"6-5. Бейне конференциялық мәжілістерінің байланыс шығындарының орталықтандырылуына байланысты облыстық бюджетке 722,3 мың теңгені қайтару ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген
бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 69 мың теңге сомасында қаралғаны ескерілсін.";

приложения 1, 4, 9 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 15-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Ж.Тілеугабылова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятулы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "23" ноября 2017 года № 122

аталған шешімнің 1, 4, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 15-сессиясының төрағасы
Ж.Тілеуғабылова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы:
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы "23" қарашадағы № 122 шешіміне 1-қосымша

1056
122
Аппарат акима района (города областного значения)
148383,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
144953,7
003
Капитальные расходы государственного органа
3430
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
318310
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
311952
022
Капитальные расходы государственного органа
6358
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26401
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22432
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
264
018
Капитальные расходы государственного органа
3705
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
25407
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
25407
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21598
013
Капитальные расходы государственного органа
825
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48396
040
Развитие объектов государственных органов
48396
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
20091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
20091
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70459
02
Оборона
5802
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5802
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5342
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3796
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1056
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
148383,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
144953,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3430
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
318310
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
311952
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6358
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26401
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22432
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
264
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3705
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25407
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25407
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22423
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21598
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
825
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48396
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
48396
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20091
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20091
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
70459
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70459
02
Қорғаныс
5802
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5802
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5342
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3796
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі