О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2017 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 января 2018 года № 6133. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 589 209,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 081,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 535 082 тысяч тенге;
2) затраты – 589 209,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 18.05.2018 № 170; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204; 10.12.2018 № 214 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Торетам на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 045,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 485,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 106 027 тысяч тенге;
2) затраты – 139 045,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.03.2018 № 159; 18.05.2018 № 170; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет сельского округа Акай на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 361 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 148 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6133 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 589 209,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 081,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 535 082 мың теңге;
2) шығындар – 589 209,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 18.05.2018 № 170; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204; 10.12.2018 № 214 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 045,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 485,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 106 027 мың теңге;
2) шығындар – 139 045,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 159; 18.05.2018 № 170; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 705 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 361 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступления трансфертов – 149 290 тысяч тенге;
2) затраты – 157 705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204; 10.12.2018 № 214 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жанажол на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 215 тысяч тенге;
2) затраты – 78 613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет сельского округа ІІІ-Интернационал на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 014 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 62 366 тысяч тенге;
2) затраты – 66 380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.03.2018 № 159; 24.07.2018 № 186; 10.12.2018 № 214 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 259 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 483 тысяч тенге;
2) затраты – 59 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;

трансферттер түсімі – 149 290 мың теңге;
2) шығындар – 157 705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 159; 18.05.2018 № 170; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204; 10.12.2018 № 214 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 75 215 мың теңге;
2) шығындар – 78 613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 159; 18.05.2018 № 170; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018-2020 жылдарға арналған ІІІ-Интернационал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 380 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 014 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 62 366 мың теңге;
2) шығындар – 66 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 159; 24.07.2018 № 186; 10.12.2018 № 214 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 57 483 мың теңге;
2) шығындар – 59 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.03.2018 № 159; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204; 10.12.2018 № 214 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить бюджет сельского округа Акжар на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 287 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 222 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 118 065 тысяч тенге;
2) затраты – 119 287 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 186 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 67 133 тысяч тенге;
2) затраты – 70 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам в сумме 893 960 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жосалы – 369 874 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 86 451 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 140 220 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 65 765 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 49 782 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 57 177 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 62 893 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 61 798 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджетах поселков, сельских округов на 2018 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 159; 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204; 10.12.2018 № 214 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018-2020 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 287 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 118 065 мың теңге;
2) шығындар – 119 287 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 186 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018-2020 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 67 133 мың теңге;
2) шығындар – 70 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 186; 23.10.2018 № 204 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 893 960 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жосалы кенті – 369 874 мың теңге;
Төретам кенті – 86 451 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 140 220 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 65 765 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 49 782 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 57 177 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 62 893 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 61 798 мың теңге.
10. 2018 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:

1) на содержание вновь вводимых объектов образования – 29 969 тысяч тенге, в том числе на государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №3 "Ертостик" государственного учреждения "Аппарата акима поселка Жосалы" – 19 776 тысяч тенге, на государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад №5 "Айголек" государственного учреждения "Аппарата акима поселка Жосалы" – 10 193 тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджетах поселков, сельских округов на 2018 год за счет средств районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) на содержание вновь вводимых объектов образования – 9 744 тысяч тенге, в том числе на государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад №5 "Айголек" государственного учреждения "Аппарата акима поселка Жосалы" – 9 744 тысяч тенге;
2) на благоустройство поселка Жосалы – 18 255 тысяч тенге;
3) на уличное освещение поселка Жосалы – 58 459 тысяч тенге;
4) на средние ремонты улиц поселка Жосалы – 55 316 тысяч тенге;
5) на текущие ремонты улиц поселка Жосалы – 47 530 тысяч тенге;
6) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 129 343 тысяч тенге, в том числе:
в поселке Торетам – 17 038 тысяч тенге;
в сельский округ Акай – 7 395 тысяч тенге;
в сельский округ Жанажол – 10 270 тысяч тенге;
в сельский округ ІІІ-Интернационал – 17 447 тысяч тенге;
в сельский округ Акжар – 68 203 тысяч тенге;
в сельский округ Дауылколь – 8 990 тысяч тенге;
7) расходы на содержания организаций культуры – 612 тысяч тенге, в том числе:
в сельский округ ІІІ-Интернационал – 306 тысяч тенге;
в сельский округ Актобе – 306 тысяч тенге;
8) на обеспечение санитарии поселка Торетам – 11 225 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.03.2018 № 159; 18.05.2018 № 170 (вводится в действие с 01.01.2018).

1) жаңадан іске қосылған білім беру нысандарын ұстауға – 29 969 мың теңге, оның ішінде "Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №3 "Ертөстік" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына – 19 776 мың теңге, "Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №5 "Айгөлек" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына – 10 193 мың теңге.
11. 2018 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
1) жаңадан іске қосылған білім беру нысандарын ұстауға – 9 744 мың теңге, оның ішінде "Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №5 "Айгөлек" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына – 9 744 мың теңге;
2) Жосалы кентін абаттандыруға – 18 255 мың теңге;
3) Жосалы кенті көшелерін жарықтандыруға – 58 459 мың теңге;
4) Жосалы кенті көшелеріне орташа жөндеу жұмыстарына – 55 316 мың теңге;
5) Жосалы кенті көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмыстарына – 47 530 мың теңге;
6) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға – 129 343 мың теңге, оның ішінде:
Төретам кентіне – 17 038 мың теңге,
Ақай ауылдық округіне – 7 395 мың теңге,
Жаңажол ауылдық округіне – 10 270 мың теңге,
ІІІ-Интернационал ауылдық округіне – 17 447 мың теңге,
Ақжар ауылдық округіне – 68 203 мың теңге,
Дауылкөл ауылдық округіне – 8 990 мың теңге;
7) мәдениет ұйымдарының ұстау шығындарына – 612 мың теңге, оның ішінде:
ІІІ Интернационал ауылдық округіне – 306 мың теңге,
Ақтөбе ауылдық округіне – 306 мың теңге;
8) Төретам кентінің санитариясын қамтамасыз етуге – 11 225 мың теңге.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 159; 18.05.2018 № 170 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

12. Утвердить бюджетную программу "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь", не подлежащую секвестру в процессе исполнения бюджетов поселков, сельских округов на 2018 год.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 18-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Ж.Тілеугабылова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятулы

12. 2018 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерін атқару процесінде "Шұғыл жағдайларда науқасы ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы секвестрлеуге жатпайтын болып бекітілсін.
13. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 8-сессиясының төрағасы
Ж.Тілеуғабылова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы:
М.Наятұлы