О признании утратившим силу постановления акимата Жалагашского района от 31 июля 2015 года №162 “Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 29 мая 2017 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 июня 2017 года № 5870
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жалагашского района от 31 июля 2015 года № 162 “Об установлении перечня категорий граждан пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5109, опубликовано 26 августа 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 10 сентября 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев

“Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 162 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 102 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 маусымда № 5870 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 162 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5109 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 тамызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 10 қыркүйекте “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев