О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 7 июня 2017 года № 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июня 2017 года № 5884. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5689, опубликовано 28 января 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 125 939,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 180 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 171,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 141 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 915 007,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7 171 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 244 573 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323 333 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 78 760 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 034 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 14 034 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -304 275,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
304 275,7 тысяч тенге;
поступление займов- 323 333 тысяч тенге;
погашение займов- 84 341 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-65 283,7 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 10-1-следующего содержания:
“10-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №99 от 24 мая 2017 года “О внесении изменений и дополнений к постановлению акимата Жалагашского района №4 от 6 января 2017 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №9-1 от 23 декабря 2016 года” “О бюджете района на 2017-2019 годы”:
увеличена на 50,7 тысяч тенге специфика “Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета” по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 год;

“2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 12-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 маусымда № 5884 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5689 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2017 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 125 939,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 180 619 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 171,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 141 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 915 007,4 мың теңге;
2) шығындар – 7 171 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 244 573 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 323 333 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 78 760 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 14 034 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу- 14 034 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -304 275,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-304 275,7 мың теңге;
қарыздар түсімі-323 333 мың теңге;
қарыздарды өтеу-84 341 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-65 283,7 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
“10-1. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы №99 қаулысымен:
2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша “Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы” ерекшелігі 50,7 мың теңгеге көбейтілгені;

увеличена на 121,2 тысяч тенге специфика “Другие неналоговые поступления в местный бюджет” по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 год;
из текущих целевых трансфертов выделенных в бюджет района на 2017 год из областного бюджета сокращены 136,4 тенге выделенные на единовременную материальную помощь на оздоровление, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, 2 586,2 тысяч тенге выделенные на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и 38790 тысяч тенге выделенные на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2017 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 2 786 тенге на оказание социальной помощи обучающимся в высших учебных заведениях по востребованным в регионе специальностям из числа социально уязвимых групп населения и в размере 50 000 тысяч тенге на благоустройство центральной площади села Тан.”;
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
“11-1. Учесть, что в бюджет района на 2017 год из областного бюджета выделен целевой трансферт на развитие в размере 10 000 тысяч тенге для дополнительного финансирования проекта реконструкции и расширения систем водоснабжения населенного пункта Мырзабай ахун.”;
приложения 1, 4, 5, 11, 12, 16, 17 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.

2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша “Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер” ерекшелігі 121,2 мың теңгеге көбейтілгені;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден, Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке бөлінген 136,4 мың теңге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға бөлінген 2 586,2 мың теңге және көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге бөлінген 38790 мың теңге қысқартылғаны;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал топтарының қатарынан өңірге қажетті мамандықтар бойынша жоғарғы оқу орындарында оқитын білім алушыларға әлеуметтік көмек көрсетуге 2 786 мың теңге көлемінде және Таң ауылының орталық алаңын абаттандыруға 50 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
“11-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен Мырзабай ахун елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және кеңейту жобасын қоса қаржыландыруға 10 000 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферті бөлінгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 11, 12, 16, 17-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

24520
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
263443,6
004
Программа занятости
101372
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21192
007
Оказание жилищной помощи
3200
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенных высокого звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики
156
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3492
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37451,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39247
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30767,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26566
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17102
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16725
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
648891
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5434
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5434
467
Отдел строительства района (города областного значения)
551931
058
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
551931
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
81376
008
Освещение улиц населенных пунктов
27655
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
721
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

24520
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
263443,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101372
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21192
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3200
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
156
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3492
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
37451,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39247
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30767,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26566
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
17102
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16725
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
648891
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5434
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5434
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
551931
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
551931
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
81376
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
27655
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
721
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

181,6
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
13409,8
На оказание социальной помощи обучающимся в высших учебных заведениях по востребованным в регионе специальностям из числа социально уязвимых групп населения
12266
На социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
7624
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2208
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам

181,6
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
13409,8
Әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал топтарының қатарынан өңірге қажетті мамандықтар бойынша жоғарғы оқу орындарында оқитын білім алушыларға әлеуметтік көмек көрсетуге
12266
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
7624
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2208
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға

529
На подготовку документации объектов водного хозяйства
96076
На капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры
191043
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26400
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
50000
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “7” июня 2017 года №12-1
Приложение 12
к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Целевые трансферты на развитие выделенные из областного бюджета в бюджет района на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

529
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
96076
Көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге
191043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға
26400
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
50000
2017 жылғы “7” маусымдағы №12-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы № 9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы

60357
Государственная экспертиза и разработка проектно-сметной документации для работ по переобновлению моста “Южный коллектор” трассы “Самара-Шымкент-Аккыр"
8230
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в населенных пунктах
52127
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “7” июня 2017 года №12-1
Приложение 16
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы

60357
“Самара-Шымкент-Аққыр” жолының “ Оңтүстік коллектор” көпірін қайта жаңғырту жұмыстарына мемлекеттік сараптама мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
8230
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
52127
2017 жылғы “7” маусымдағы №12-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша ЫЗЫ
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
16-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы

239915,1
Государственные услуги общего характера
20256,6
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
2388
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
4225,6
Капитальные расходы государственного органа
2272
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5983
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
200
Капитальные расходы государственного органа
1500
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
300
Капитальные расходы государственного органа
300
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
1000
Капитальные расходы государственного органа
2388
Оборона
9088
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9088
Образование
77647
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
700
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7353
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
460
Общеобразовательное обучение
1772
Дополнительное образование для детей
755
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)
34436
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32171
Социальная помощь и социальное обеспечение
15965
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2000
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13965
Жилищно-коммунальное хозяйство
17860
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
4660
Освещение улиц населенных пунктов
200
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
32926,6
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1925
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10611
Функционирование районных (городских) библиотек
80
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

239915,1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
20256,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2388
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4225,6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2272
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5983
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1000
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2388
Қорғаныс
9088
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9088
Бiлiм беру
77647
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
700
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
7353
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту обьектілерін салу және реканструкциялау
460
Жалпы бiлiм беру
1772
Балаларға қосымша бiлiм беру
755
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
34436
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32171
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
15965
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2000
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13965
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
17860
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4660
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
200
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
32926,6
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
1925
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10611
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
80
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6530
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000,6
Капитальные расходы государственного органа
600
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
1180
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16147
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2147
Развитие объектов сельского хозяйства
6000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
8000
Транспорт и коммуникации
22395
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22395
Прочие
26907
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
12873
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14034
Трансферты
722,9
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
171,9
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
551
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “7” июня 2017 года №12-1
Приложение 17
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Наименование
Всего,
тысяч тенге
Расходы
177134,8
Государственные услуги общего характера
19900
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
1353
Развитие объектов государственных органов
18147
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
400
Образование
35850
Общеобразовательное обучение
32171
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
179
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
3500
Оборона
4588
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4588
Социальная помощь и социальное обеспечение
25775,8
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6440
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
720
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

6530
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000,6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1180
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16147
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2147
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8000
Көлiк және коммуникация
22395
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22395
Басқалар
26907
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12873
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14034
Трансферттер
722,9
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
171,9
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
551
2017 жылғы “7” маусымдағы №12-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
17-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
177134,8
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
19900
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1353
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
18147
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
400
Бiлiм беру
35850
Жалпы білім беру
32171
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру обьектілерін салу және реконструкциялау
179
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
3500
Қорғаныс
4588
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4588
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
25775,8
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
6440
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
720
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

18615,8
Жилищно-коммунальное хозяйство
12196
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9896
Освещение улиц населенных пунктов
2300
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
23383
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10079
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10079
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1304
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10147
Организация санитарного убоя больных животных
2000
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6120
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2027
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6142
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
6142
Транспорт и коммуникации
16227
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4450
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
11777
Прочие
22375
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
22375
Трансферты
551
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
551

18615,8
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
12196
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9896
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2300
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
23383
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10079
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10079
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
1304
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10147
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2000
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6120
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2027
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6142
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендер-дің бас жоспарларын әзірлеу
6142
Көлік және коммуникация
16227
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4450
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11777
Басқалар
22375
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
22375
Трансферттер
551
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
551