О присвоении наименований и переименований улиц
Решение акима поселка Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области от 19 июля 2017 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 августа 2017 года № 5925
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и заключением областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года №1 аким поселка Жалагаш РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам поселка Жалагаш:
1) улице №7 имя “Келменбет батыра”;
2) улице №8 имя “Назтай Сермахановой”.
2. Переименовать следующие улицы поселка Жалагаш:
1) улицу “Темиржолы” именем “Амандык Бектибаева”;
2) улицу “Жана коныс” именем “Зияда Ижанова”.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Жалагаш
Байымбет Н.

Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кенті әкімінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 120 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 тамызда № 5925 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық ономастикалық комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Жалағаш кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш кентіндегі келесі атауы жоқ көшелерге:
1) №7 көшеге “Келменбет батыр” есімі;
2) №8 көшеге “Нәзтай Сермаханова” есімі берілсін;
2. Жалағаш кентінің келесі көшелері:
1) “Теміржол” көшесі “Амандық Бектібаев” есімімен;
2) “Жаңа қоныс” көшесі “Зияда Ижанов” есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш кенті әкімінің міндетін атқарушы Н.Байымбет