Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2017 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 5 сентября 2017 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 сентября 2017 года № 5959. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2017 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қыркүйектегі № 187 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қыркүйекте № 5959 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2017 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев

1. Қосымшаға сәйкес 2017 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев