Об определении мест выпаса животных
Решение акима сельского округа Каракеткен Жалагашского района Кызылординской области от 1 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 февраля 2017 года № 5736. Утратило силу решением акима сельского округа Каракеткен Жалагашского района Кызылординской области от 13 апреля 2017 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Каракеткен Жалагашского района Кызылординской области от 13.04.2017 № 5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года “О ветеринарии” аким сельского округа Каракеткен, Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Определить места выпаса животных 152 гектаров на территории озера Караколь, 618 гектаров на территории озера Караозек, 1102 гектаров на территории озера Томарколь, 300 гектаров на участке Сарытобе села Каракеткен и 383 гектаров на территории реки Сырдарья, 451 гектаров на территории озера Томарколь села Далдабай.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Каракеткен К. Олментай

Мал жаятын орындарды айқындау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 ақпанда № 5736 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 13.04.2017 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Ветеринария туралы” Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданы, Қаракеткен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаракеткен ауылының Қаракөл көлінің аумағындағы 152 гектар, Қараөзек көлінің аумағындағы 618 гектар, Томаркөл көлінің аумағындағы 1102 гектар, Сарытөбе учаскесіндегі 300 гектар және Далдабай ауылының Сырдария өзенінің аумағындағы 383 гектар, Томаркөл көлінің аумағындағы 451 гектар мал жаятын орындар болып айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаракеткен ауылдық
округінің әкімі Қ. Өлментай