Об определении мест выпаса животных
Решение акима сельского округа Жанадария Жалагашского района Кызылординской области от 6 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 февраля 2017 года № 5721. Утратило силу решением акима сельского округа Жанадария Жалагашского района Кызылординской области от 15 мая 2017 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Жанадария Жалагашского района Кызылординской области от 15.05.2017 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года “О ветеринарии” аким сельского округа Жанадария РЕШИЛ:
1. Определить места выпаса животных 714 гектаров на участке Кошкарбаз, 922 гектаров на участке Бестам, 833 гектаров на участке Кумбогет и 970 гектаров на участке Атжайган в сельском округе Жанадария.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жанадария Р.Акпанбетов

Мал жаятын орындарды айқындау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңадария ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 ақпанда № 5721 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңадария ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңадария ауылдық округі әкімінің 15.05.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Ветеринария туралы” Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 1) тармақшасына сәйкес Жаңадария ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңадария ауылдық округіндегі Қошқарбаз учаскесінде 714 гектар, Бестам учаскесінде 922 гектар, Құмбөгет учаскесінде 833 гектар және Атжайған учаскесінде 970 гектар мал жаятын орындар болып айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңадария ауылдық округі әкімі Р.Ақпанбетов