Об образовании избирательных участков
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 26 июня 2017 года N 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июля 2017 года за N 5906. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 8 ноября 2018 года № 14
Приложение к решению акима
Жанакорганского района
от " 26" июня 2017 года №06
Избирательные участки по Жанакорганскому району
п/н
Избирательные участки
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№304
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа №166 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Б. Алмасбаева без номера, сельский округ Екпинди
Территория сельского округа Екпинди
2
№305
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Сунаката" Аппарата акима Сунакатинского сельского округа
улица Сыганак №6, сельский округ Сунаката
Территория сельского округа Сунаката
3
№306
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа №162 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Шаймена №32, сельский округ Кожамберди
Территория сельского округа Кожамберди
4
№307
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №223 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Б. Байымбетова №1, сельский округ Томенарык
Улицы А. Кунанбаева, З. Жусипова,
А. Камал, Т. Рыскулова,
Р. Кулымбетовой, Р. Наурызбаева Ш. Дюсебекова, А. Исаева, М. Маметовой села Томенарык
5
№308
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №53 А.Д. Романова Жанакорганского районного отдела образования"
улица Ш. Дюсебекова №1, сельский округ Томенарык
Улицы А. Молдагуловой, М. Нажимова, А. Мусабаева, Р. Кудайбергенова,
Б. Пашаева, Б. Аралбаева,
Д. Нурпейсовой, Б. Байымбетова,
М. Макатаева, Б. Еденбаева,
А. Алтыбаева, Елтай, К. Сагырбаева села Томенарык
6
№309
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Суттикудык" Аппарата акима сельского округа Суттикудик,
улица С. Сапарбекова №8, сельский округ Суттикудык
Территория сельского округа Суттикудык
7
№310
Коммунальное государственное учреждение "школа-гимназия №195 Жанакорганского района отдела образования"
улица С. Букеева №21, сельский округ Жайылма,
Территория сельского округа Жайылма
8
№311
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №86 имени Ахмета Адилова Жанакорганского районного отдела образования"
улица Жибек жолы №7А, поселок Шалкия
Территория села Куттыкожа и поселка Шалкия
9
№312
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Бирлик" Аппарата акима Акуюкского сельского округа
улица Н.Туршекулы №42, сельский округ Акуюк
Территория села Бирлик сельского округа Акуюк
10
№313
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №180 Кызылмакташы Жанакорганского районного отдела образования"
улица Тауелсиздик №9, сельский округ Кыраш
Территория сельского округа Кыраш
11
№314
Коммунальное государственное учреждение "средняя школа №161 Ынтымак Жанакорганского районного отдела образования"
улица Акбулак №24, сельский округ Косуйенки
Территория сельского округа Косуйенки
12
№315
Коммунальное государственное учреждение "Основная образовательная школа №221 Аккум Жанакорганского районного отдела образования"
улица Аккум №24, сельский округ Кейден
Территория села Аккум сельского округа Кейден
13
№316
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №247 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Оркендеу №1, станция Бесарык сельский округ Талап
Территория станции Бесарык сельского округа Талап
14
№317
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №239 Жанакорганского районного отдела образования"
улица И. Топышова №16, село Кенес сельский округ Бесарык
Территория села Кенес сельского округа Бесарык
15
№318
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №254 Жанакорганского районного отдела образования" улица С. Мырзатаева №7 А, станция Талап сельский округ Манап
Территория станции Талап сельского округа Манап
16
№319
Коммунальное государственное учреждение "Жанакорганская районная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №7 Управления физической культуры и спорта Кызылординской области"
улица А. Султанова №2, поселок Жанакорган
улицы К. Тагаева, Н. Ержанова,
С. Мусылманкулова, С. Курымбекова, К. Омарова, Е. Айтбембетова,
А. Байниязова, А. Султанова,
С. Алибекова, С. Султанмуратова,
О. Бидашева, Е. Белсенбаева,
А. Еламанова, А. Романова,
А. Абуталипова, Т. Шалапова,
А. Исаева, К. Байдуйсен, Т. Тотаева, Е. Сабырханова, Г. Мухамеджанова, Ш. Мусахметова, Д. Шоманулы,
О. Ильясова, З. Байзакова,
А. Файзулдаева, микрорайоны Ипподром, Саяжай поселка Жанакорган
17
№320
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Манап" Аппарата акима Манапского сельского округа
улица Ж. Копешулы №19, селький округ Манап
Территория села Манап сельского округа Манап
18
№321
Коммунальное государственное учреждение "средняя школа №54 имени Ж. Кыдырова Жанакорганского районного отдела образования"
улица М. Кенбаева №73, сельский округ Бесарык
Территория села Бесарык сельского округа Бесарык
19
№322

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы N 06 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 шілдеде N 5906 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 14 шешімімен
Жаңақорған ауданы әкімінің 2017 жылғы " 26" маусымдағы №6 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері
р/с
Сайлау учаске
лері
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің
шекаралары
1
№304
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №166 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Екпінді ауылдық округі, Б.Алмасбаев көшесі нөмірсіз
Екпінді ауылдық округінің аумағы
2
№305
Сунақата ауылдық округі әкімі аппаратының "Сунақата" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Сунақата ауылдық округі, Сығанақ көшесі №6
Сунақата ауылдық округінің аумағы
3
№306
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №162 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қожамберді ауылдық округі, Шаймен көшесі №32
Қожамберді ауылдық округінің аумағы
4
№307
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №223 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төменарық ауылдық округі, Б. Байымбетов көшесі №1
Төменарық ауылының
А. Құнанбаев, З. Жүсіпов,
Ә. Камал, Т. Рысқұлов,
Р. Құлымбетова, Р. Наурызбаев,
Ш. Дүйсебеков, Ә. Исаев,
М. Маметова көшелері
5
№308
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №53 А.Д. Романов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төменарық ауылдық округі,
Ш. Дүйсебеков көшесі №1
Төменарық ауылының
Ә. Молдағұлова, М. Нажимов,
А. Мұсабаев, Р. Құдайбергенов, Б. Пашаев, Б. Аралбаев,
Д. Нүрпейсова, Б. Баймбетов,
М. Мақатаев, Б. Еденбаев,
А. Алтыбаев, Елтай,
Қ. Сағырбаев көшелері
6
№309
Сүттіқұдық ауылдық округі әкімі аппаратының "Сүттіқұдық" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Сүттіқұдық ауылдық округі, С. Сапарбеков көшесі №8
Сүттіқұдық ауылдық округінің аумағы
7
№310
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №195      мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жайылма ауылдық округі, С. Бүкеев көшесі №21
Жайылма ауылдық округінің аумағы
8
№311
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің Ахмет Әділов атындағы №86 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шалқия кенті, Жібек жолы көшесі №7 А
Шалқия кенті және Құттықожа ауылының аумағы
9
№312
Ақүйік ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақүйік" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Ақүйік ауылдық округі, Н. Түршекұлы көшесі №42
Ақүйік ауылдық округінің Бірлік ауылының аумағы
10
№313
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №180 Қызылмақташы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қыраш ауылдық округі, Тәуелсіздік көшесі №9,
Қыраш ауылдық округінің аумағы
11
№314
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №161 Ынтымақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қосүйіңкі ауылдық округі, Ақбұлақ көшесі №24
Қосүйеңкі ауылдық округінің аумағы
12
№315
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің негізгі білім беретін №221 "Аққұм мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кейден ауылдық округі, Аққұм көшесі №24
Кейден ауылдық округінің Аққұм ауылының аумағы
13
№316
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №247 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талап ауылдық округі, Өркендеу көшесі №1
Талап ауылдық округінің Бесарық бекетінің аумағы
14
№317
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №239 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бесарық ауылдық округі, И.Топышов көшесі №16
Бесарық ауылдық округінің Кеңес ауылының аумағы
15
№318
Талап бекеті "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №254 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Манап ауылдық округі,
С. Мырзатаев көшесі №7А
Манап ауылдық округінің Талап бекетінің аумағы
16
№319
"Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының №7 Жаңақорған ауданының олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Жаңақорған кенті, А. Сұлтанов көшесі №2
Жаңақорған кентінің Қ.Тағаев, Н. Ержанов, С.Мұсылманқұлов, С. Құрымбеков, Қ. Омаров,
Е. Айтбембетов, А. Байниязов,
Ә. Сұлтанов, С. Әлібеков,
С. Сұлтанмұратов, О. Бидашев, Е. Белсенбаев, Ә. Еламанов,
А. Романов, Ә. Әбуталіпов,
Т. Шалапов, Ә. Исаев,
К. Байдүйсен, Т. Тотаев,
Е. Сабырханов,
Ғ. Мұхамеджанов,
Ш. Мұсахметов, Д. Шоманұлы,
О. Ильясов, З. Байзақов,
А. Файзулдаев көшелері, Ипподром, Саяжай мөлтек аудандары
17
№320
Манап ауылдық округі әкімі аппаратының "Манап" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Манап ауылдық округі, Ж. Көпешұлы көшесі №19
Манап ауылдық округінің Манап ауылының аумағы
18
№321
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №54 Ж. Қыдыров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бесарық ауылдық округі,
М. Кенебаев көшесі №73
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылының аумағы
19
№322

Коммунальное государственное учреждение "средняя школа №229 Абызтобе Жанакорганского районного отдела образования" улица Т. Токтарова №17, село Баспаккуль, сельский округ Каратобе
Территория сельского округа Каратобе
20
№323
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Кандоз" Аппарата акима Кандозского сельского округа
улица Ж.Уркенбаева №25, сельский округ Кандоз
Территория сельского округа Кандоз
21
№324
Коммунальное государственное учреждение "основная школа №89 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Тауелсиздик №1,
сельский округ Коктобе
Территория сельского округа Коктобе
22
№325
Коммунальное государственное учреждение "средняя школа №192 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Т.Рыскулова №75, сельский округ Келинтобе
Территория сельского округа Келинтобе
23
№326
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Тугускен" Аппарата акима сельского округа Аккорган
улица К. Тагаева №30, сельский округ Аккорган
Территория села Тугискен и населенного пункта Аппангак сельского округа Аккорган
24
№327
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "М. Налибаев" Аппарата акима сельского округа
М. Налибаев
улица Абылайхана №8, сельский округ М. Налибаев
Территория сельского округа М.Налибаев
25
№328
Коммунальное государственное учреждение "средняя школа №192 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Т. Рыскулова №75, сельский округа Озгент
Территория села Аксуат сельского округа Озгент
26
№329
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №168 имени Исатая Абдукаримова Жанакорганского районного отдела образования"
улица Тулегенулы Алжан №9, сельский округа Кожакент
Территория сельского округа Кожакент
27
№330
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Байкенже" Аппарата акима Байкенжинского сельского округа
улица К.Сиргебайулы №5, сельский округ Байкенже
Территория села Байкенже сельского округа Байкенже
28
№331
Коммунальное государственное учреждение "основная средняя образовательная школа №255 имени Исатая Абдукаримова Жанакорганского районного отдела образования",
улица А. Мустиярулы №1 А, село Билибай, сельский округ Байкенже
Территория села Билибай сельского округа Байкенже
29
№332
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Жанарык" Аппарата акима Жанарикского сельского округа
улица Жаная №4, сельский округ Жанарык
Территория сельского округа Жанарык
30
№333
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Абдигаппар" Аппарата акима Кыркенсинского сельского округа,
улица Толегетай №1, сельский округ Кыркенсе
Территория сельского округа Кыркенсе
31
№334
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени М. Каратаева №51 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Женис №1, поселок Жанакорган
улицы М.Нарымбетова, Корғантогай, Б.Аралбаева, З.Мусаханова, Женис, А.Жанпейсова, К.Сейтпенбетова, А.Мажитова, Достык, Бостандык, Б.Байкенжеева, Ш.Уалиханова,
А. Асанова, И. Илялетдинова,
А. Шаухаманова, М. Мусаева,
Н. Айдарбек поселка Жанакорган
32
№335
Государственное коммунальное казенное предпрятие"Районный дом культуры имини Манап Кокенова, Жанакорганского районного отдела культуры и развития языков"
улица М.Кокенова №4, поселок Жанакорган
улицы М.Кокенова, А.Иманова, С.Даушеева, Ж.Абдиреймова, Г.Мухамеджанова, Ж.Нақыпова, Корган, Ы.Алтынсарина, Акмешит, С.Кожанова, А.Пақырдинова, М.Жаппарова, Ызгар поселка Жанакорган
33
№336
АО "Санаторий Жанакорган", поселок Жанакорган
улицы Санатория, Б. Ыскакова,
М. Туйменулы, Т. Исмайлова,
М. Дариуша поселка Жанакорган
34
№337
Коммунальное государственное казенное предпрятие "Жанакорганский аграрно-технический колледж"
улица К. Сагырбаева №81, поселок Жанакорган
улицы К.Сагырбаева, А. Молдагулова, К. Аблакова, С. Кошкарова, Ордакент, Болашак, Оркендеу, Е. Конкабаева,
Р. Абенкожаулы, А. Мухамеджанова,
С. Молдалиева, М. Есболганова,
С. Искендирова, С. Сапарбаева,
У. Мадиева, А. Аюпова,
Б. Досымулы поселка Жанакорган
35
№338
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения Жанакорганская центральная районная болница с Амбулаторно-поликлинической услугой, государственное коммунальное учреждение (закрытый)
Улица Б. Майлина 32 А, поселок Жанакорган
36
№339
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №163 Жанакорганского районного отдела образования"
улица Н. Онгарбай №67, поселок Жанакорган
улицы Корасан-ата, А.Кунанбаева,
Н. Онгарбай, Б. Майлина, М. Ауезова, Сыганак, Т. Бигелдинова, А. Сулеймен поселка Жанакорган
37
№340
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №125 имени С. Сапарбекова Жанакорганского районного отдела образования"
улица Сыганак №1, поселок Жанакорган
улицы С. Сапарбекулы, А. Бектибаева, Н. Туршекулы, А. Шонабаева,
Е. Байзакова, С. Мустафаева, А.Токсанбаева, К. Жунисбекова,
А. Жаппасова, К. Жарқымбекулы,
К. Алдабергенулы, Ш. Бакирулы, Н.Тастаева, А.Ержанова,
Т. Бердибаева, А. Хайникеева,
С. Абдреймова, У. Есенбекова, микрорайоны Май бекети, Ынтымак поселка Жанакорган
38
№341
Государственное коммунальное казенное предприятие сельский клуб "Кейден" Аппарата акима Кейденского сельского округа,
улица Сырдария №6 , сельский округ Кейден
Территория села Кейден сельского округа Кейден
39
№342
Товорищество с ограниченной ответственностью "Кызылкум",
сельский округ Байкенже
улица Байкенже б/н
Село Байкенже Рудник "Хорасан-1" "Кызылкум" товарищество с ограниченной ответственностью (закрытый)
40
№343
Товорищество с ограниченной ответственностью "СКЗ-U",
cельский округ Кейден
Село Кейден "СКЗ-U" товарищество с ограниченной ответственностью (закрытый)

"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №229 Абызтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаратөбе ауылдық округі, Т.Тоқтаров көшесі №17
Қаратөбе ауылдық округінің аумағы
20
№323
Кандөз ауылдық округі әкімі аппаратының "Қандөз" ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Кандөз ауылдық округі, Ж.Үркінбаев көшесі №25
Қандөз ауылдық округінің аумағы
21
№324
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №89 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көктөбе ауылдық округі, Тәуелсіздік көшесі №1
Көктөбе ауылдық округінің аумағы
22
№325
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №192 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Келінтөбе ауылдық округі, Т. Рысқұлов көшесі №75
Келінтөбе ауылдық округінің аумағы
23
№326
Аққорған ауылдық округі әкімі аппаратының "Түгіскен" ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Аққорған ауылдық округі, Қ.Тағаев көшесі №30
Аққорған ауылдық округінің Түгіскен ауылы және Апанғақ елді мекенінің аумағы
24
№327
М. Нәлібаев ауылдық округі әкімі аппаратының "М.Нәлібаев" ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, М. Нәлібаев ауылдық округі, Абылайхан көшесі №8,
М.Нәлібаев ауылдық округінің аумағы
25
№328
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өзгент ауылдық округі, Д.Шоманов көшесі №3
Өзгент ауылдық округінің Ақсуат ауылының аумағы
26
№329
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің Исатай Әбдікарімов атындағы №168 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кожакент ауылдық округі, Ә. Төлегенұлы көшесі №9
Қожакент ауылдық округінің аумағы
27
№330
Байкенже ауылдық округі әкімі аппаратының "Байкенже" ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Байкенже ауылдық округі, Қ.Сіргебайұлы көшесі №5
Байкенже ауылдық округінің, Байкенже ауылының аумағы
28
№331
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №255 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байкенже ауылдық округінің Билібай ауылы, А. Мүстиярұлы көшесі №1А
Байкенже ауылдық округінің, Билібай ауылының аумағы
29
№332
Жаңарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жаңарық" ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жаңарық ауылдық округі, Жанай көшесі №4
Жаңарық ауылдық округінің аумағы
30
№333
Қыркеңсе ауылдық округі әкімі аппаратының "Әбдіғаппар" ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қыркеңсе ауылдық округі, Төлгетай көшесі №1
Қыркеңсе ауылдық округінің аумағы
31
№334
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №51 М. Қаратаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Жеңіс көшесі №1
Жаңақорған кентінің
М. Нарымбетов, Қорғантоғай, Б.Аралбаев, З. Мұсаханов, Жеңіс, А. Жанпейсов, К. Сейтпенбетов, Ә. Мәжитов, Достық, Бостандық,
Б. Байкенжеев, Ш.Уалиханов,
А. Асанов, И. Илялетдинов,
А. Шаухаманов, М. Мусаев,
Н. Айдарбек көшелері
32
№335
"Жаңақорған аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Манап Көкенов атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жаңақорған кенті,
М. Көкенов көшесі №4
Жаңақорған кентінің
М. Көкенов, А. Иманов,
С. Даушеев, Ж. Әбдіреймов,
Ғ. Мұхамеджанов,
Ж. Нақыпов, Қорған,
Ы. Алтынсарин, Ақмешіт,
С. Қожанов, А. Пақырдинов,
М. Жаппаров, Ызғар көшелері
33
№336
"Жаңақорған санаториясы" акционерлік қоғамы, Жаңақорған кенті
Жаңақорған кентінің Санатория, Б.Ысқаков, М.Түйменұлы,
Т. Исмайлов, М. Дариуш көшелері
34
№337
"Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жаңақорған кенті, Қ.Сағырбаев көшесі №81
Жаңақорған кентінің
Қ. Сағырбаев, Ә. Молдағулова, Қ. Аблақов, С. Қошқаров, Ордакент, Болашақ, Өркендеу,
Е. Қоңкабаев, Р. Әбенқожаұлы, А. Мұхамеджанов,
С. Молдалиев, М. Есболғанов,
С. Искендиров, С. Сапарбаев,
Ү. Мәдиев, А. Аюпов,
Б. Досымұлы көшелері,
35
№338
"Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы шаруашылық жүргізу кұқығындағы мемлекеттік қоммуналдық кәсіпорны (Жабық), Жаңақорған кенті, Б.Майлин көшесі №32 А
Жаңақорған кенті, Б.Майлин көшесі №32 А
36
№339
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №163 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Н. Оңғарбай көшесі №67
Жаңақорған кентінің Қорасан-ата, А.Құнанбаев, Н.Оңғарбай, Б.Майлин, М.Әуезов, Сығанақ, Т.Бигелдинов, А.Сүлеймен көшелері
37
№340
"Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №125 С. Сапарбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі №1
Жаңақорған кентінің
С. Сапарбекұлы, Ә. Бектібаев,
Н. Түршекұлы, А. Шонабаев,
Е. Байзақов, С. Мұстафаев,
Ә. Тоқсанбаев,
К. Жүнісбеков,А. Жаппасов,
Қ. Жарқымбекұлы,
Қ. Алдабергенұлы,
Ш. Бәкірұлы, Н.Тастаев,
А. Ержанов, Т. Бердібаев,
Ә. Хайникеев, С. Абдреймов,
Ү. Есенбеков көшелері, Май бекеті, Ынтымақ мөлтек ауданы
38
№341
Кейден ауылдық округі әкімі аппаратының "Кейден" ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Кейден ауылдық округі, Сырдария көшесі №6
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылының аумағы
39
№342
"Қызылқұм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Байкенже ауылдық округі,
Байкенже көшесі номерсіз
Байкенже ауылы, "Қызылқұм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Хорасан-1" кеніштері (Жабық)
40
№343
"СКЗ-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Кейден ауылдық округі
Кейден ауылы, "СКЗ-U", жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Жабық)