О присвоении наименований улице
Решение акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 31 июля 2017 года N 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 сентября 2017 года N 5952
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года №1, аким поселка Шалхия РЕШИЛ:
1. Присвоить улице "Дирмен" в селе Куттыкожа поселка Шалхия Жанакорганского района имя "Абила Нурбаева".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Шалхия М. Ауанов

Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 2017 жылғы 31 шілдедегі N 49 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қыркүйекте N 5952 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Шалқия кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Шалқия кентінің Құттықожа ауылындағы "Диірмен" көшесі "Әбил Нұрбаев" есімімен аталсын.
2. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқия кенті әкімі М. Ауанов