О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Байкенже Жанакорганского района Кызылординской области от 05 января 2017 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 февраля 2017 года № 5711
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 21 сентября 2016 года за № 3 аким сельского округа Байкенже РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Байкенже сельского округа Байкенже Жанакорганского района имя "Бериккара Байдалиева".
2. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Байкенже Ж. Откелбай

Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Байкенже ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 05 қаңтардағы № 52 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 01 ақпандағы № 5711 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару жән өзін-өзі бақару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 қортындысына сәйкес Байкенже ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Жаңақорған ауданы Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылындағы атауы жоқ көшеге "Берікқара Байдалиев" есімі берілсін.
2. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байкенже ауылдық округі әкімі Ж. Өткелбай