О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года №79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 7 февраля 2017 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 февраля 2017 года № 5738. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2016 года №5684, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 10 января 2017 года №2) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы – 7885665 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 5808778 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 23081 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3170 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2050636 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 2) затраты – 8328610,7 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 202243 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 251859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49616 тысяч тенге;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 4) сальдо от операций с финансовыми активами –0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 5) дефицит бюджета – - 645188,7 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 6) финансирование дефицита бюджета –645188,7 тысяч тенге;
поступление займов -251859 тысяч тенге;
погашение займов – 49616 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 442945,7 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 данного решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 10 сессии
районного маслихата:
Ж.Жумабаев
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 7 февраля 2017 года №87
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года №79
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №79 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 87 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 ақпанда № 5738 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 79 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда №5684 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2017 жылғы 10 қаңтарда №2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 7885665 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5808778 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3170 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2050636 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар –8328610,7 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 202243 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 251859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49616 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 645188,7 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 645188,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 251859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49616 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары - 442945,7 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
10 сессиясының төрағасы:
Ж.Жұмабаев
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 7 ақпандағы
№ 87 шешіміне
1 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№79 шешіміне
1 - қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы