О внесении дополнения в решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года №383 "О ставках земельного налога"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2017 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2017 года № 5795. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 174
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 174 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 383 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5430, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 06 апреля 2016 года № 26) следующее дополнение:
Указанное решение дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Повысить ставки единого земельного налога в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
внеочередной 11 сессии районного маслихата:
районного маслихата:
Д.Ералиев_____________ Е.Ажикенов______________
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
республиканского государственного
учреждения "Управление
государственных доходов
по Сырдарьинскому району
Департамента государственных
доходов по Кызылординской
области Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ М.Абдыкалыков
17 марта 2017 год.

"Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы №383 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 101 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 5795 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 174 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 383 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5430 болып тіркелген, 2016 жылғы 06 сәуірде "Тіршілік тынысы" газетінің №26 жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
Аталған шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихаттың
тыс 11 сессиясының төрағасы: хатшысы:
Д.Ералиев _________________ Е.Әжікенов__________________
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттiк кiрiстер
комитетi Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттiк кiрiстер департаментiнiң
Сырдария ауданы бойынша
мемлекеттiк кiрiстер басқармасы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
________________ М.Абдықалықов
17 наурыз 2017 жыл.