О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2017 года № 11/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 августа 2017 года № 5920. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5687 от 30 декабря 2016 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 10 января 2017 года и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 681 235 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 1 628 031 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 17 818 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 38 460 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 10 996 926 тысяч тенге;
2) затраты - 12 815 639,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 218 366 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 272 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 53 914 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 352 770,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 352 770,9 тысяч тенге;
поступления займов - 272 280 тысяч тенге;
погашение займов - 53 914 тысяч тенге;

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 шілдедегі № 11/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 тамыздағы № 5920 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда 5687 нөмірімен тіркелген, "Өскен Өңір" газетінде 2017 жылы 10 қаңтарда және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 1 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 12 681 235 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 628 031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 17 818 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 38 460 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10 996 926 мың теңге;
2) шығындар - 12 815 639,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 218 366 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 272 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 53 914 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 352 770,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 352 770,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 272 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 53 914 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 134 404,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 134 404,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель cессии районного маслихата А. Макулбеков
Секретарь районного маслихата Ә. Оразбекұлы
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "25" июля 2017 года №11/3
Приложение 1 к решению 7 сессии Шиелийского районного маслихата от "23" декабря 2016 года №7/2
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А. Мақұлбеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" шілдедегі №11/3 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы "23" желтоқсандағы №7/2 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

Приложение 3 к решению Шиелийского районного маслихата от "25" июля 2017 года №11/3
Приложение 7 к решению Шиелийского районного маслихата от "23" декабря 2016 года №7/2
Перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2017-2019 год.
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2. Затраты
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)

Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" шілдедегі №11/3 шешіміне 3-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы "23" желтоқсандағы №7/2 шешіміне 7-қосымша
2017-2019 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2.Шығындар
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі