О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 18/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2017 года № 6098. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5687 от 30 декабря 2016 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 10 января 2017 года и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 628 440,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 1 628 031 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 19 087,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 38 195 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 10 943 126,8 тысяч тенге;
2) затраты - 12 762 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 218 366 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 272 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 53 914 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 352 770,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 352 770,9 тысяч тенге;
поступления займов - 272 280 тысяч тенге;
погашение займов - 53 914,6 тысяч тенге;

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 6098 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда 5687 нөмірімен тіркелген, "Өскен Өңір" газетінде 2017 жылы 10 қаңтарда және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 1 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12 628 440,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 628 031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 19 087,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 38 195 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10 943 126,8 мың теңге;
2) шығындар - 12 762 845 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 218 366 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 272 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 53 914 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 352 770,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 352 770,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 272 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 53 914,6 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 134 405,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 134 405,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии районного маслихата М. Дуйсенов
Секретарь районного маслихата Б. Сыздык
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "22" декабря 2017 года №18/2
Приложение 1 к решению 7 сессии Шиелийского районного маслихата от "23" декабря 2016 года №7/2
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы М. Дүйсенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №18/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы "23" желтоқсандағы №7/2 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

27220
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
10
018
Капитальные расходы государственного органа
1568
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30858
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30858
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19354
467
Отдел строительства района (города областного значения)
69590
040
Развитие объектов государственных органов
69590
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13703
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13703
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
66187
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
65932
003
Капитальные расходы государственного органа
255
02
Оборона
4839
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4839
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2766
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2073
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12392
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12392
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12392
04
Образование
9076164,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
757605
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
369642
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
387963
464
Отдел образования района (города областного значения)
8263889,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
31717
003
Общеобразовательное обучение
6388753,5

27220
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
10
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1568
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30858
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30858
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19354
13
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19354
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69590
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
69590
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13703
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13703
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
66187
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65932
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
255
02
Қорғаныс
4839
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4839
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2766
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2073
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12392
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12392
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12392
04
Бiлiм беру
9076164,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
757605
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
369642
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
387963
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8263889,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31717
003
Жалпы білім беру
6388753,5

Приложение 3 к решению Шиелийского районного маслихата от "22" декабря 2017 года №18/2
Приложение 7 к решению Шиелийского районного маслихата от "23" декабря 2016 года №7/2
Перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2017-2019 год.
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2. Затраты
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)

Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №18/2 шешіміне 3-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы "23" желтоқсандағы №7/2 шешіміне 7-қосымша
2017-2019 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2.Шығындар
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі