О бюджете поселка Шиели на 2018-2020 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2017 года № 19/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 января 2018 года № 6148. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шиели на 2018-2020 годы согласно приложению 1, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 418 062 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям - 131 044 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям - 360 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала - 0;
по поступлениям трансфертов - 286 658 тысяч тенге;
2) затраты - 418 062 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) - 0;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.

2018-2020 жылдарға арналған Шиелі кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 6148 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шиелі кентінің бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 418 062 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер - 131 044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттердің түсімі - 286 658 мың теңге;
2) шығындар - 418 062 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 0.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 28.12.2018 № 34/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Объем субвенций за 2018 год передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Шиели 154 580 тыс.тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
Шиелийского районного маслихата П. Маханбет
Секретарь Шиелийского
районного маслихата Б. Сыздық

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 34/2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2018 жылға 154 580 мың теңге;
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
П. Маханбет
Шиелі аудандық
мәслихат хатшысы:
Б. Сыздык