О присвоении наименования новой улице
Решение акима сельского округа Актоган Шиелийского района Кызылординской области от 14 августа 2017 года N 04-1/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 августа 2017 года N 5943
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 24 апреля 2015 года за № 1 аким сельского округа Актоган РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование "Қоңыр Нұрманов" в селе Досболдатка, сельского округа Актоган, Шиелийского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актоган" Г.Жузбаевой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Актоган О.Абдикаримов

Жаңа көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Төңкеріс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 тамыздағы N 04-1/9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 тамызда N 5943 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы , "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңдарына және Қызылорда облыстық онамастикалық комиссиясының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Ақтоған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы, Ақтоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылының атауы жоқ көшесіне "Қоңыр Нұрманов" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Г.Жүзбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоған ауылдық округінің әкімі Ө.Әбдікәрімов