О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской областиот 29 июля 2015 года № 213 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 2 марта 2017 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 марта 2017 года № 3299
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 29 июля 2015 года № 213 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Мангистауской области" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2814, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 9 сентября 2015 года и в газете "Огни Мангистау" 12 сентября 2015 года за № 161-162).
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики Мангистауской области" (Есбергенова З.Т.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель Управления
внутренней политики
Мангистауской области
Есбергенова З.Т.
"02" 03 2017 г.

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 213 "Маңғыстау облысы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 2 наурыздағы № 44 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 3299 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Маңғыстау облысы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 213 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2814 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2015 жылғы 12 қыркүйектегі № 162-163 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі (З.Т.Есбергенова) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облыстық ішкі саясат
басқармасының басшысы
З.Т. Есбергенова
"02" 03 2017 ж.