О признании утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 4июля 2016 года № 196 "Об утверждении классификации видов работ, выполняемых при содержании, текущем, среднем и капитальном ремонтах улиц населенных пунктов Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 19 октября 2017 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 ноября 2017 года № 3456
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствиисЗаконом Республики Казахстан от 6апреля2016 года "О правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 4 июля 2016 года № 196 "Об утверждении классификации видов работ, выполняемых при содержании, текущем, среднем и капитальном ремонтах улиц населенных пунктов Мангистауской области"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3109, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 09августа 2016 года).
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области"(КушербаевА.Б) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Алдашева С.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Мангистауской области"
А.Б.Кушербаев
"19" октября2017 года

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі №196 "Маңғыстау облысының елді мекендерінің көшелерін күтіп-ұстау, ағымдағы, орташа және күрделі жөндеу кезінде орындалатын жұмыстар түрлерінің жіктелімін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 243 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 3456 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 196 "Маңғыстау облысының елді мекендерінің көшелерін күтіп-ұстау,ағымдағы, орташа және күрделі жөндеу кезінде орындалатын жұмыстар түрлерінің жіктелімін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3109 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016жылғы 9 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ә.Б. Көшербаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облысы әкімінің бірінші орынбасары С.Т. Алдашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Ә.Б.Көшербаев
"19" қазан2017 жыл