О признании утратившим силу решения акима города Актау от 3 марта 2015 года № 4 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Актау от 25 ноября 2011 года № 173 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 9 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 марта 2017 года № 3306
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Актау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Актау от 3 марта 2015 года № 4 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Актау от 25 ноября 2011 года № 173 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2629, опубликовано 19 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственное учреждение "Аппарат акима города Актау" (Туретаев Е.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Актау Беришбаева К.С.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов

Ақтау қаласы әкімінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 4 "Ақтау қаласы әкімінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 173 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2017 жылғы 9 наурыздағы № 2 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 наурызда № 3306 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қаласы әкімінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 4 "Ақтау қаласы әкімінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 173 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2629 болып тіркелген, 2015 жылдың 19 наурызындағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Қ. Туретаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Қ.С.Берішбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Трұмов