О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 21 апреля 2016 года № 694 "Об определении специальных отведенных торговых мест для осуществления выездной торговли в городе Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 11 октября 2017 года № 1983. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 октября 2017 года № 3446
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 21 апреля 2016 года № 694 "Об определении специальных отведенных торговых мест для осуществления выездной торговли в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3046, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 07 июня 2016 года).
2. Государственное учреждение "Аппарат акима города Актау" (Туретаев Е.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Кушмаганбетова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Н.Аккулов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел предпринимательства,
сельского хозяйства и ветеринарии"
Ж.Токбаева
"11" 10 2017 года

Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі №694 "Ақтау қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 1983 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 3446 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 694 "Ақтау қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3046 болып тіркелген, 2016 жылдың 7 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Қ. Төретаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж. Көшмағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы Н.Аққұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік, ауыл
шаруашылық және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Ж.Тоқбаева
"11" 10 2017 жыл