Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 22 ноября 2017 года № 762. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 декабря 2017 года № 3471. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 2 апреля 2018 года № 167
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 02.04.2018 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2007 года № 592 "О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией" и приказами исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов за №11148), Министра здравоохранения Республики Каазахстан от 31 мая 2017 года № 358 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №15689) акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен.
2. Руководителю государственного учреждения "Жанаозенский городской отдел предринимательства и сельского хозяйства" (Бекова Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 27 марта 2017 года № 139 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3351, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 мая 2017 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Сагинбаева И.

Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қарашадағы № 762 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 3471 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 167 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 02.04.2018 № 167 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі № 592 "Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімінен молықтыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 358 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 15689 болып тіркелген) бұйрықтарына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жаңаөзен қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Ж. Бекова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 139 "Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3351, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 11 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары И. Сағынбаевқа жүктелсін.

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Жанаозен И. Сагынбаев
СогС
"СОГЛАСОВАНО"
Исполнияющий обязанности
руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской отдел
ветеринарии"
Саулебаева Г.
"22" ноября 2017 год.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской отдел
по земельным отношениям"
Орынбеков И.
"22" ноября 2017 год.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской отдел
предпринимательства и сельского хозяйства"
Бекова Ж.
"22" ноября 2017 год.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской отдел
жилищно коммунального хозяйства и
жилищной инспекции"
Мустафаев Н.
"22" ноября 2017 год.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской отдел
архитектуры и градостроительства"
Жолдыев Б.
"22" ноября 2017 год
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Жанаозенское городское управление
охраны общественного здоровья Департамента
охраны общественного здоровья Мангистауской
области Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Шаров А.
"22" ноября 2017 год.
Руководитель государственного учреждения
"Управление внутренних дел города Жанаозен
департамента внутренних дел Мангистауской области"
Досжанов А.
"22" ноября 2017 год.
Приложение
к постановлению акимат
города Жанаозен
от "22" ноября 2017 года
№762
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен
п/п
Местонахождение торговых мест
Вид торговых мест
Количество торговых мест
1
Возле магазина "Санди", в микрорайоне "Оркен"
С торговых палаток
2
2
Возле дома №58 в микрорайоне "Коктем"
С автолавок и торговых палаток
2
3

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы И. Сағынбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының міндетін атқарушы
Г. Саулебаева
"22" қараша 2017 жыл.
"Жаңаөзен қалалық жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
І. Орынбеков
"22" қараша 2017 жыл.
"Жаңаөзен қалалық кәсіпкерлік және
ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Бекова
"22" қараша 2017 жыл.
"Жаңаөзен қалалық тұрғын-үй коммуналдық
шаруашылық және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Мұстафаев
"22" қараша 2017 жыл.
"Жаңаөзен қалалық сәулет және қала
құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Жолдыев
"22" қараша 2017 жыл.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
cақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық
cақтау комитеті Маңғыстау облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
Департаментінің Жаңаөзен қалалық
қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А. Шаров
"22" қараша 2017 жыл.
"Маңғыстау облысының Ішкі істер
департаменті Жаңаөзен қаласының
ішкі істер басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Досжанов
"22" қараша 2017 жыл.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "22" қарашадағы
№762 қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с
Сауда орындарының орналасқан жері
Сауда орындарының түрі
Сауда орындарының саны
1
"Өркен" шағынауданындағы "Сәнді" дүкенінің жаны
Сауда шатырлардан
2
2
"Көктем" шағынауданындағы №58 үйдің жаны
Автодүкендерден және сауда шатырлардан
2
3