О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 19 апреля 2016 года № 2/18 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 13/107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 июня 2017 года № 3381. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 июня 2020 года № 51/413
проект
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30.06.2020 № 51/413(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 19 апреля 2016 года № 2/18 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3047, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 1 июня 2016 года) следующее изменение:
в пункт 1 указанного решения на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Б.Туйешиев.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Машырыкова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опуликования.
Председатель сессии С.Жубанов
Секретарь районного
маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель акима Бейнеуского района
К.Машырыков
"15" мая 2017 год

Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 2/18 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 13/107 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 маусымда № 3381 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 51/413 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 30.06.2020 № 51/413 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 2/18 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3047 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі көрсетілген шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу орны болып Бейнеу ауылындағы Әли Балта Орталық стадион алаңы белгіленсін.".
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімінің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Машырыковқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Жұбанов
Аудандық мәслихат
Хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудан әкімінің орынбасары
К.Машырықов
"15" мамыр 2017 жыл